MM-6 Project Mammoth, czyli nowe monitory od Kali Audio

MM-6 Project Mammoth, czyli nowe monitory od Kali Audio

12 września 2023, 10:00
Producent: Kali Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Najlepiej sprzedający się monitor studyjny LP-6 firmy Kali Audio został zaktualizowany do użytku domowego jako MM-6. Wyposażony w łatwe połączenia z telewizorem, konsolą do gier, amplitunerem A/V i innymi systemami rozrywki, MM-6 zapewnia studyjną jakość dźwięku w salonie.

 

[img:1]
 

MM-6 jest akustycznie identyczny z najlepiej sprzedającym się monitorem studyjnym LP-6. Monitory studyjne Kali można znaleźć w najlepszych studiach na całym świecie. Ich precyzja, moc i szczegółowość sprawiają, że są one najlepszym wyborem dla muzyków i producentów zdobywających nagrody GRAMMY, studiów filmowych i telewizyjnych oraz twórców pracujących w formatach immersyjnych, takich jak Dolby Atmos. Jeśli słuchałeś muzyki, oglądałeś coś w telewizji lub byłeś w kinie w ciągu ostatnich kilku lat, na pewno słyszałeś coś, co zostało wykonane na monitorach studyjnych Kali Audio.

Oznacza to, że kiedy słuchasz MM-6, słyszysz rzeczy dokładnie tak, jak zamierzali ich twórcy. Nic nie jest tłumione i nic nie jest podkręcane. Wszystko będzie brzmiało z idealną klarownością, pozwalając ci zatopić się w doświadczeniu i cieszyć się nim tak w pełni, jak to tylko możliwe.

 

[img:3]

 

Sterowanie i łączność

MM-6 posiada graniczne ustawienia EQ, które pozwalają wybrać idealny dźwięk, niezależnie od tego, czy monitory znajdują się na statywach, na biurku, na kredensie, czy na półce z książkami. Niezależnie od tego, czy głośniki znajdują się pod ścianą, czy na środku pokoju, można uzyskać krystalicznie czysty dźwięk za pomocą jednego przełącznika. Możesz także dodać lub odjąć tony niskie i wysokie, aby jeszcze bardziej dostroić dźwięk.

Dołączony pilot zdalnego sterowania działa z wejściami cyfrowymi, dzięki czemu można łatwo kontrolować głośność głośników, nawet jeśli podłączone urządzenie nie pozwala na regulację głośności.

 

[img:2]

Złącza

 
  • Optyczne - Do podłączania telewizora, systemu do gier lub wysokiej klasy sprzętu audio. Cyfrowe połączenie zapewnia czysty sygnał, którym można sterować za pomocą pilota.
  • RCA - Do podłączania niemal każdego urządzenia z analogowym wyjściem audio. Wiele telewizorów i innych urządzeń posiada wyjście RCA. Te, które ich nie mają, mogą użyć niedrogiego konwertera z ich wyjścia na RCA.
  • S/PDIF - Do podłączania komputera i sprzętu kina domowego. Jest to wejście cyfrowe, które zapewnia nieskazitelny dźwięk i może być sterowane za pomocą pilota.
  • XLR - Do podłączania profesjonalnego sprzętu audio i łączenia MM-6 w pary stereo. Kabel XLR o długości 3 m jest dołączony do zestawu, jeśli kupisz parę monitorów!

 

Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Kali Audio Kali Audio www.kaliaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Studio

Accentum Wireless - Bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera
Więcej wiadomości