Muzeum Historii Polski nagłośnione systemami JBL i AMX

Muzeum Historii Polski nagłośnione systemami JBL i AMX

2 października 2023, 09:00
Producent: JBL AMX
Dystrybucja: ESS Audio

W czwartek, 29 września 2023, na Cytadeli Warszawskiej odbyło się uroczyste otwarcie Muzeum Historii Polski. Wszystkie technologie sceniczne oraz systemy AV, które znalazły się w tym obiekcie o powierzchni 44 tys. m2, zostały dostarczone i zainstalowane przez ESS Audio, we współpracy z partnerami. 

 

[img:1]

 

Gmach Muzeum Historii Polski został zaprojektowany jako wielofunkcyjny kompleks składający się z sześciu poziomów. W budynku znajdziemy liczne sale dydaktyczne, warsztatowe oraz duże audytorium, które może pomieścić 577 widzów. To właśnie tam odbył się występ Sinfonii Iuventus. Dodatkowo, obiekt został wyposażony w salę kinowo-teatralną mogącą pomieścić blisko 140 osób. W połączeniu z kilkoma mniejszymi pomieszczeniami, tworzą one atrakcyjne centrum konferencyjne.

 

[img:2]


 
Aby zrozumieć ogrom pracy, jaki został włożony w to przedsięwzięcie, warto wspomnieć, że w Muzeum Historii Polski znajduje się m.in. ponad 300 kanałów wzmacniaczy, dwa zaawansowane systemy dźwięku immersyjnego TiMax, wykorzystujące zestawy głośnikowe JBL VTX. Dodatkowo, zainstalowano rozbudowaną sieć światłowodową Dante, Matrycę AV 64x64 IO od AMX wraz z systemem centralnego sterowania, dwa pełnowymiarowe systemy kinotechniczne, system digital signage, systemy konferencyjne i wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Więcej szczegółów niebawem.

Za realizację tego projektu odpowiadały następujące firmy: ESS Audio, ISAV, Stage Source, Awaco, Mikor oraz Perfect Displays.

 

[img:3]

[img:4]
 
więcej: essaudio.pl
w Polsce Ciekawe instalacje Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AMX rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Pałacu w Baranowicach
Więcej wiadomości