Warsztaty podczas Soundedit 2023 - Zobacz informacje praktyczne

Warsztaty podczas Soundedit 2023 - Zobacz informacje praktyczne

12 listopada 2023, 20:00

W dniach 11-14 listopada miłośnicy dźwięku, pasjonaci muzyki oraz profesjonaliści branży audiowizualnej zjednoczą się w sercu muzycznego świata na kolejnej edycji festiwalu SoundeditWydarzenie to jest w pełni autorską i jedyną na świecie imprezą honorującą pracę producentów muzycznych i realizatorów dźwięku. To także miejsce spotkań największych, krajowych i światowych producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i artystów.

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit organizowany jest w Łodzi od 2009 roku. Od początku statuetką Człowieka ze Złotym Uchem uhonorowano 52 wybitnych producentów i artystów. Na scenach festiwalu wystąpiło ponad 100 wykonawców – od debiutantów po krajowych i światowych gigantów. W ramach festiwalu odbyło się także tysiące godzin specjalistycznych warsztatów, wykładów, prezentacji i paneli dyskusyjnych.

 

[img:1]

Maciej Werk

Dyrektor Festiwalu

 

Hasło Soundedit już od 15 lat brzmi: „I Am The Sound”. Tak będzie mógł powiedzieć o sobie każdy, kto zechce razem z nami w Łodzi poznawać tajniki pracy producentów muzycznych, wysłuchać prelekcji, uczestniczyć w warsztatach i dyskusjach panelowych. I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszam na Soundedit, zapraszam do Łodzi.

  

Część warsztatowa - Najważniejsze informacje

 
  • Termin: Warsztaty odbędą się w dwa ostatnie dni imprezy - 13 i 14 listopada
  • Miejsce: Sale konferencyjne Hotelu DoubleTree by Hilton oraz Mała Sala Klubu Wytwórnia w Łodzi, ulica Łąkowa 29. Pomiędzy Salami Konferencyjnymi znajdującymi się na pierwszym piętrze Hotelu a Małą Sala Klubu Wytwórnia znajdującą się na parterze przechodzimy przez foyer hotelu.
  • Link do planu: https://www.doubletreelodz.pl/konferencje-eventy/plan-centrum-sal
  • Parking: Przed hotelem znajduje się płatny parking, obok hotelu znajduje się płatna, miejska strefa parkowania.
  • Szatnia: Szatnia znajduje się na pierwszym piętrze hotelu, obok Sali Balowej. Szatnia jest bezpłatna i obowiązkowa.
  • Identyfikatory: Nosimy obowiązkowo przez cały czas trwania imprezy! Identyfikatory odbieramy w recepcji Warsztatów na pierwszym piętrze hotelu, bezpośrednio obok sal konferencyjnych w niedzielę 12 listopada w godzinach od godziny 16 do godziny 21 oraz w poniedziałek i wtorek, 13 i 14 listopada od godziny 8 rano do godziny 18.

 

Program zajęć

Ze względu na różne zobowiązania prowadzących jest kilka drobnych zmian w porównaniu do ogłoszonego programu. Zmiany dotyczą opisów prezentacji w Sali Balowej numer 1 (Konsbud Audio) i tematów zajęć w Sali C (Polsound). Plan zajęć dla każdej z Sal będzie przypięty przy wejściu do danej Sali. Zobacz aktualny program.

Wejście na poszczególne Warsztaty

Pamiętaj, że na niektóre zajęcia jest więcej chętnych niż miejsc w Sali! Dlatego zajęcia cieszące się największym zainteresowaniem odbędą się zarówno w poniedziałek jak i we wtorek. Na zajęcia wchodzimy w kolejności pojawienia się przed salą.

UWAGA: W przypadku zajęć w Sali B, osoby, które będą stały w kolejce w poniedziałek, ale nie dostaną się na zajęcia w poniedziałek, będą miały pierwszeństwo wejścia na te same zajęcia we wtorek. Procedura: w poniedziałek do każdych zajęć ustawia się kolejka, pierwsze 50 osób wchodzi na zajęcia, kolejne osoby będą spisywane zgodnie z kolejnością w kolejce. We wtorek, na 10 minut przez rozpoczęciem tych samych zajęć odczytywana będzie lista zapisanych kolejkowiczów. Jeśli ktoś z listy się nie pojawi, wpuszczane będą na zajęcia kolejne osoby z listy aż do zapełnienia Sali.

Testy psychoakustyczne

W Sali Boardroom prowadzone będą testy psychoakustyczne. Za wykonanie testu otrzymuje się kupon o wartości 20 złotych brutto do wykorzystania w Barze i Restauracji Hotelu DoubleTree by Hilton w poniedziałek i wtorek, 13 i 14 listopada. Z kuponów nie wydaje się reszty. Za każdy test otrzymuje się także dwie pieczątki do krzyżówki. Wypełnienie całej krzyżówki pozwala na wzięcie udziału w konkursie z nagrodami.

Badania audiometryczne

W Sali D1 prowadzone będą bezpłatne badania audiometryczne (wyznaczanie progów słyszenia), bez zapisów, w kolejności pojawienia się przed salą.

Konkurs: Uczestnicy testów psychoakustycznych zbierają pieczątki i wypełniają krzyżówkę. Wypełnioną krzyżówkę zostawiają na recepcji Warsztatów. Losowanie nagród odbędzie się we wtorek o godzinie 16 w recepcji Warsztatów.

 

Gastronomia

W czasie Warsztatów zapewniona będzie woda i kawa. Bar w hotelu Hilton będzie otwarty w dniach imprezy już od godziny 12:30. Przestrzeń Baru zostanie powiększona tak, aby można było sprawnie obsłużyć większą liczbę gości. Przy wejściu B do Klubu Wytwórnia będzie stał Foodtruck Gastrofather czynny w godzinach od 12 do 15. W pobliżu hotelu znajduje się też kilka restauracji, każda oddalona jest o około 10 minut drogi piechotą.

 

[img:2]
 
więcej: soundedit.pl
Monitory studyjne Oprogramowanie i DAW Interfejsy audio Słuchawki Systemy bezprzewodowe Mikrofony Miksery Kolumny i głośniki
Praca szuka człowieka - Specjalista ds. sprzedaży w Adam Hall
Więcej wiadomości