CD + TUNER do instalacji stałych

CD + TUNER do instalacji stałych

11 sierpnia 2008, 14:20
Producent: Inter-M
Odtwarzacz CD do instalacji stałych

Inter-M CD-610

W ofercie koreańskiego producenta instalacyjnego sprzętu nagłośnieniowego Inter-M pojawiła się nowa seria źródeł muzycznych. Pierwszym z nich jest odtwarzacz CD-610. [img:1]

Urządzenie, umieszczone w obudowie typu rack 2U, pozwala odtwarzać płyty CD-A, CD-R, CD-RW oraz nagrane na nich pliki w formacie MP3 i WMA. Przejrzysty panel przedni wyposażony jest w bardzo czytelny wyświetlacz VFD, a mechanizm wkładania płyt typu 'slot-in' zapewnia znacznie większą niezawodność w porównaniu ze standardową szufladką.

Paleta wyjść odtwarzacza, na którą składają się analogowe symetryczne wyjścia XLR (stereo + mix mono), niesymetryczne RCA (stereo), wyjście słuchawkowe z regulacją głośności oraz cyfrowe optyczne i koncentryczne wyjście SPDIF, pozwalają podłączyć go z praktycznie każdym urządzeniem. W dużych systemach szczególnie przydatna będzie możliwość sterowania funkcjami przez port RS232 oraz podczerwień (opcjonalny pilot).

Cena detaliczna 1499 PLN.Odtwarzacz 6xCD do instalacji stałych

Inter-M CD-660

Kolejnym urządzeniem z nowej grupy źródeł muzycznych koreańskiej firmy Inter-M jest odtwarzacz CD ze zmieniarką na 6 płyt CD-660. [img:2]

Podobnie jak poprzednie z urządzeń, odtwarzacz jednopłytowy CD-610, CD-660 umieszczone jest w obudowie rack 2U i odtwarza płyty z danymi CD-DA, MP3 i WMA. Przejrzysty panel przedni wyposażony jest w czytelny wyświetlacz VFD, płyty wkłada się wykorzystując specjalną szufladkę.

Szereg wyjść (analogowe symetryczne XLR stereo + mix mono, niesymetryczne RCA stereo, słuchawkowe z regulacją głośności oraz cyfrowe optyczne i koncentryczne SPDIF) pozwala podłączyć urządzenie w praktycznie dowolnej konfiguracji. W dużych systemach szczególnie przydatna będzie możliwość sterowania funkcjami przez port RS232 oraz podczerwień (opcjonalny pilot).

Cena detaliczna 1997,00 PLN.Tuner radiowy do instalacji stałych

Inter-M TU-610

Urządzeniem z nowej grupy źródeł muzycznych koreańskiej firmy Inter-M jest tuner radiowy TU-610. [img:3]
Urządzenie umieszczone jest w obudowie rack 2U z przejrzystym panelem przednim wyposażonym w przyciski regulacji oraz bardzo czytelny wyświetlacz VFD. Tuner umożliwia odbieranie stacji FM i AM, a także zapamiętanie 40 w pamięci.

Na tylnym panelu znajdują się wyjścia symetryczne XLR stereo oraz niesymetryczne RCA stereo, złącza anten oraz port szeregowy RS232, przez który można sterować funkcjami urządzenia, co może być szczególnie przydatne w dużych systemach. Dodatkowo, z wykorzystaniem opcjonalnego pilota, możliwe jest sterowanie przez podczerwień.

Cena detaliczna 1129,00 PLN
Źródła dźwięku Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Inter-M rozwiń listę sklepów

LEA Professional przedstawia Connect Series Half-Rack
Więcej wiadomości