Cyfrowe procesory dbx SC 64 (System Core) and SC 32

Cyfrowe procesory dbx SC 64 (System Core) and SC 32

11 grudnia 2008, 02:34
Producent: dbx

[lupa:1]

 

dbx Professional przedstawia nowe procesory cyfrowe - SC 64 (System Core) i SC 32. Urządzenia mają wygodny system konfiguracji, używający protokołu Harman HiQnet System Architect. Pozwala to osiągnąć niespotykaną elastyczność toru sygnału, która czyni te procesory idealną podstawą nawet dla najbardziej wymagających systemów.

 

SC 64 i SC 32 mają odpowiednio po 64 i  32 wejść i wyjść analogowych, konfigurowalnych w banki po osiem a karty z ośmioma wejściami i kart z ośmioma wyjściami ułatwiają użycie wielu złożonych konfiguracji. Możliwy jest wybór pomiędzy wieloma rodzajami standardowych źródeł dźwięku - przez przełączniki zmieniające wejścia liniowe w mikrofonowe i odwrotnie, oraz włącznik Phantom Power. Dwa opcjonalne gniazda o szybkim transferze w SC 64, i jedno w SC 32 dostarczają interfejsu dla zewnętrznych szerokopasmowych kart I/O. Jednostki posiadają bank wbudowanych popularnych funkcji przetwarzania, ale można również wpiąć w nie zewnętrzne urządzenia audio, jak dbx Advanced Feedback Suppression (AFS), Ambient Noise Compensation (ANC), duckery, korektory parametryczne, delaye i kompresory.

 

Dodatkowo, nowe urządzenia oferują zróznicowane metody kontroli, takie jak HiQnet System Architect, Ethernet, kontrola seryjna, kontrolery ścienne ZC czy zautomatyzowane sekwencje zdarzeń. Opcjonalne urządzenie do obsługi mediów pozwala na opóźnione stronicowanie pamięci i przechowywanie plików w kolejce do odtworzenia. 

 

Procesory dźwięku Procesory inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > dbx rozwiń listę sklepów

Studio

ADI-2 Remote - Darmowy kontroler programowy od RME
Więcej wiadomości