Nowy AmpKit 1.3 ze wzmacniaczem Trace Elliot na pokładzie

Nowy AmpKit 1.3 ze wzmacniaczem Trace Elliot na pokładzie

16 kwietnia 2012, 08:57
Producent: Trace Elliot

[img:1]

Agile Partners ogłaszają, że wersja 1.3 programu AmpKit, iOS-owej aplikacji służącej do modelingu wzmacniaczy gitarowych i basowych, jako pierwsza posiada nowoczesny model Trace Elliot na platformie iOS, będący jednocześnie modelem o najbogatszym spektrum funkcji w historii AmpKit.

Po raz pierwszy basiści korzystajacy z platform iOS do ćwiczeń, występów i nagrań mogą skorzystać z w pełni funkcjonalnego, nowoczesnego wzmacniacza i kolumny światowej klasy, wymodelowanych na wzór Trace Elliot 1215 combo. Wszystkie wyrafinowane i uwielbiane przez muzyków funkcje, takie jak przełączalne obwody lamp dla uzyskania mięsistych przesterów, a także obwód Pre Shape, nadający charakterystycznego brzmienia wzmacniaczowi Trace Elliot, znajdują się w aplikacji. Trace Elliot uważany jest za pierwszy prawdziwie specjalistyczny system wzmacniania dla basistów.

[img:2]

Model Trace Elliot w programie AmpKit  posiada również znany z tegoż urządzenia 12-zakresowy korektor graficzny, przystosowany do częstotliwości basu, zoptymalizowany dwuzakresowy kompresor,  oraz symulację kolumny 1x15 wraz ze specjalnie dla niej zaprojektowanym głośnikiem i gwizdkiem - wszystko w jakości, jakiej od AmpKit spodziewają się muzycy.

W wersji 1.3 swój debiut ma również wsparcie dla przełomowego wyświetlacza nowego iPada o rozdzielczości 3,1milionów pikseli, na którym wyświetlane są cieszące oczy wizualizacje wzmacniaczy znajdujących się w szerokiej  palecie wirtualnych urządzeń programu AmpKit. Dodatkowo, nowa wersja obsługuje interfejsy gitar cyfrowych, posiada też rozszerzenia słuchawkowe przystosowane do pracy z iPad'em trzeciej generacji i iPhone'm 4S, a także możliwość zapisu ustawień dla każdego kanału na wzmacniaczach wielokanałowych.

Cena i dostępność:

AmpKit+ 1.3 jest już dostępny na iTunes przez limitowany okres za $9.99. Model Trace Elliot 1215 może być zakupiony osobno za $3.99. Wcześniejsza, podstawowa wersja AmpKit dostępna jest do ściągnięcia za darmo.

 

Efekty Pozostałe efekty Oprogramowanie i DAW Pozostałe akcesoria Pluginy, instrumenty, sample DAW Inne Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Trace Elliot Trace Elliot www.traceelliot.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Trace Elliot rozwiń listę sklepów

Gitara

Seria prostych i skutecznych preampów od TC Electronic.
Więcej wiadomości