Endeavour EVO - prototyp nowatorskiego podejścia do klawiatury

Endeavour EVO - prototyp nowatorskiego podejścia do klawiatury

14 marca 2013, 12:00
Producent: Endeavour

[img:1]

EVO jest opisywane, jako „pierwszy klawisz z czułymi na dotyk klawiszami”. Gdy obejrzycie poniższy filmik, możecie zauważyć, że położenie palców na klawiszach ma wpływ na brzmienie, czy faktyczną wysokość poszczególnych nutek.

Kontroler EVO  wyjdzie w dwóch wersjach: 24-klawiszowej oraz 48-klawiszowej. Pierwsza będzie kosztowała €499 EUR, druga €799 EUR.

[img:2]

[img:3]

Obie wersje posiadają:

  • Dotykowe, czułe na nacisk i nieważone klawisze
  • Interfejs Ethernet 100 MBit/s
  • Zewnętrzne zasilanie

Każdy klawisz w EVO to jednocześnie fader, kontroler, pitch-wheel, mod-wheel lub przycisk. Takie rozwiązanie wprowadza wiele intuicyjności w dotychczasową grę na klawiszach. Jednocześnie jest to bardzo elegancki i minimalistyczny design. Przy takiej budowie klawisza zwiększają się też możliwości programowania MIDI każdego klawisza.

Syntezatory Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Studio

Test mikrofonu pojemnościowego Neumann M 147
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz