Zobacz nowości ze stoiska T-Rex'a - relacja z targów

Zobacz nowości ze stoiska T-Rex'a - relacja z targów

7 maja 2013, 16:00
Producent: T-Rex
Dystrybucja: Music Info

Stoisko T-Rex'a to głównie trzy nowości, których nazwy zdradzi Wam materiał video.

Nie będę spoilerował, ale wspomnę tylko o ciekawym konkursie, a raczej powinienem rzec wyzwaniu, przygotowanym przez T-Rex'a dla odwiedzających tegoroczne targi.

Osoby chętne miały okazję oddać swoje fryzury w ręce nadwornego fryzjera firmy, który wycinał im maszynką napis T-Rex na włosach. Nagrodą dla śmiałków był efekt gitarowy. Niebanalne i ciekawe! Muszę przyznać, że temat cieszył się dość sporym zainteresowaniem.

 

[img:4]

[img:2]

[img:3]

 

Zobacz także:

 

 

T-Rex Mean Machine roztapia metal

T-Rex Mean Machine roztapia metale

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego na przestrzeni wielu lat firma T-Rex Effects wyprodukowała tyle efektów typu distortion i dlaczego ich brzmienia są tak bogate, wykwintne, tak twardo brzmią i do tego jeszcze; dlaczego wszystkie te dźwięki są tak wyjątkowe?

No cóż, pytanie drugie odpowiada na pierwsze. Produkujemy ciągle efekty distortion, bo są tysiące jego odcieni i żaden efekt nie może uchwycić ich wszystkich. Double distortion - zbudowany by topić metalT-Rex Mean Machine jest podwójnym efektem typu distortion, ma w sobie ducha wczesnych wzmacniaczy hot-rod i powiela je w sposób jaki chcesz. Dwa kanały: każdy z własną regulacją LEVEL, DRIVE i TONE - to wszystko. Jak krzyczący vintageowy hotrod, który jest gotowy ściszyć się aż do niezbędnego minimum...

Gitary Efekty Kostki podłogowe Pozostałe efekty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > T-Rex rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości