TRABES - wciągarki Divo 2.0 D8 PLUS

TRABES - wciągarki Divo 2.0 D8 PLUS

21 lutego 2014, 10:03
Producent: Traben

[img:1]

Im bliżej targów Prolight+Sound, tym więcej szczegółów zdradzają wystawcy. Na swoim stoisku we Frankfurcie włoska firma TRABES zaprezentuje serię DIVO 2.0 D8 PLUS - najnowszą linię dobrze już znanych wciągarek elektrycznych DIVO 2.0.

Seria PLUS to nowy, wyższy standard bezpieczeństwa dzięki elektronicznej ochronie przed przeciążeniem. Umieszczone wewnątrz wciągarek zintegrowane czujniki na bieżąco kontrolują obciążenie i wysyłają informację do systemu sterującego. W momencie, gdy to jest zbyt duże, zintegrowane wyłączniki krańcowe, kontrolowane bezpośrednio z poziomu wciągarki, zatrzymują ich pracę. System monitorowania przeciążenia daje możliwość podłączenia od 2 do 32 wciągarek i sterowania za pomocą ekranu dotykowego.

Na targach zaprezentowana będzie najsilniejsza wciągarka z tej serii, która potrafi unieść do 2 500 kg!

[img:2]

Scena Windy i wyciągarki (mechanika)

Gdzie kupić?

Traben

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Traben rozwiń listę sklepów

HiFi

PORADNIK: Jaki stołek perkusyjny wybrać?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz