Spotlight prezentuje naświetlacz Cyclorama LED

Spotlight prezentuje naświetlacz Cyclorama LED

31 marca 2014, 12:23
Producent: Spotlight

[img:1]

Podczas targów Prolight + Sound firma Spotlight pokazała zupełnie nową oprawę Cyclorama LED.

Urządzenie posiada moc na poziomie 300 W RGBW LED i wyrafinowany system optyczny. który pozwala wyświetlać snop światła na powierzchni 6x7 metrów w odległości zaledwie 1,5 m od oświetlanej powierzchni.

Nowy produkt od Spotlight świeci niezwykle szerokim promieniem, a źródło oparte na diodach LED pozwala na wykorzystywanie praktycznie nieskończonej gamy kolorów. Użytkownicy oszczędzają tym samym na ilości produktów potrzebnych do oświetlenia oraz oczywiście na energii.

Spotlight Cyclorama LED może być montowany na ziemi lub na górnym podwieszeniu. Możemy więc bezproblemowo oświetlić nawet najwyższe ściany w teatrach czy np. w operach.

[lupa:2]

Reflektory Naświetlacze teatralne Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Spotlight Spotlight www.spotlight.it

Dystrybucja w Polsce:

Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Spotlight rozwiń listę sklepów

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz