MESSE2014: Tascam prezentuje interfejs audio US-1200

MESSE2014: Tascam prezentuje interfejs audio US-1200

31 marca 2014, 09:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Na Musikmesse TASCAM ujawnił całą gamę nowych produktów, w tym przedstawiane przez nas synchronizery oraz szereg interfejsów audio. Kolejnym z nich jest US-1200 - rackowy interfejs USB 2.0, 6-in/2-out, z czterema preampami HDDA.

Przedwzmacniacze mikrofonowe HDDA (High Definition Descrete Architecture) to owoc wielomiesięcznego procesu doboru i testowania elementów obwodów tak, aby tworzyły układy o niezaprzeczalnej jakości.

Łącznie, US-1200 posiada cztery przedwzmacniacze HDDA, każdy z zasilaniem phantomowym, oraz dwa zblansowane wejścia TRS. Łącznie daje to 6 analogowych wejść sygnału na zbalansowanych złączach o niskim hałasie. Dwa ostatnie wejścia posiadają tryb wysoko-impedacyjny dla przyłączania bezpośrednio instrumentów, jak gitara elektryczna czy bas.

[lupa:1]

US-1200 to profesjonalne narzędzie do rejestracji, umożliwiające pracę przy 96 kHz/24-bit. Posiada zintegrowany mikser DSP z szeregiem funkcji i narzędzi, wliczając w to paletę procesorów dynamiki, efektów, funkcję nisko-latencyjnego monitoringu, czy możliwość wyboru dwóch trybów pracy: trybu wielośladowego Multitrack Mode do produkcji muzyki i trybu Stereo-mix Mode do transmisji na żywo, streamowania internetowego czy edycji video.

Urządzenie gwarantuje kompatybilność z głównymi platformami DAW jak Sonar, Pro Tools, Cubase czy Live. Producent oferuje ciągłe aktualizacje sterowników, dostępne na stronie internetowej. 

 

[lupa:2]

[lupa:3]
 
Interfejsy audio USB Procesory dźwięku Procesory dynamiki Konwertery ad/da

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości