MESSE2014: Talerze prosto z Turcji - relacja ze stoiska T-Cymbals

MESSE2014: Talerze prosto z Turcji - relacja ze stoiska T-Cymbals

7 kwietnia 2014, 11:00
Producent: T-Cymbals

Kolejna po Istanbul Agop, Istanbul Mehmet, Turkish czy Amedia rdzenna marka turecka wchodzi na Polski rynek. Do marek dystrybuowanych przez Zibi, właściciela sieci sklepów Riff, dołącza marka T-Cymbals, trudząca się, jakby ciężko było na to wpaść - produkcją talerzy perkusyjnych przy użyciu tradycyjnych metod obróbki i wykończenia.

Oferta firmy skierowana jest do perkusistów wykonujących najróżniejsze style muzyczne - mamy do wyboru kilkadziesiąt talerzy w ramach aż 11 serii - każda o odmiennym charakterze brzmieniowym.

Założenia firmy opierają się na wzniosłym haśle - One Man, One Bronze, One Hammer, One Soul. Talerz od momentu rozpoczęcia swojego bytu jako brązowy krążek po finalny produkt czyli doskonale brzmiący talerz ma jednego opiekuna. Od początku do końca odpowiedzialny jest za to jeden człowiek co sprawia, że wraz z talerzem zaczynasz być posiadaczem skrawka jego duszy. To musi mieć wpływ na prestiż brzmienia każdego egzemplarza oraz jego niesamowitą wyjątkowość.

 

[lupa:1]

[lupa:2]

 

Producent daje również możliwość wyprodukowania swoich talerzy. Spośród kilkunastu parametrów skonkretyzowania brzmienia - rozmiar, wykończenie, waga, właściwie każdy aspekt techniczny po wykończenie - kolor talerzy, możliwość umieszczenia własnego logo i co tylko chcecie.

Skoro możemy mieć swoją grafikę na pałkach, naciągach, sygnowane werble, to dlaczego nie talerze? Pomysł wydaje się być kuriozalny i szalony, ale potrzeba indywidualizacji wśród klientów branży perkusyjnej wydaje się istotna, stąd pomysł ma szanse powodzenia. Oczekujemy po cichu, że będziemy mogli wkrótce przybliżyć Wam brzmienie tych talerzy w teście!
 
więcej: www.emuzyk.pl
Talerze

Gdzie kupić?

T-Cymbals T-Cymbals www.tcymbals.com

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > T-Cymbals rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz