Britannia Row Productions wybrała system Turbosound Flashline

Britannia Row Productions wybrała system Turbosound Flashline

19 kwietnia 2014, 10:00
Producent: Turbosound
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

Coroczne tournee Young Voices, to seria koncertów z pełnym składem orkiestry i chórem, w którym występuje kilka tysięcy uczniów ze szkół podstawowych. Trasa koncertowa realizowana jest na największych scenach w całej Wielkiej Brytanii.

Young Voices jest największym tego typu projektem na świecie. Każdego roku ponad 100 tysięcy dzieci z całej Wielkiej Brytanii i Irlandii, - przy wsparciu takich gwiazd jak: Alexandra Burke, Lemar, Des'ree, Keith Semple czy Beverley Knight oraz we współpracy z grupą ponad 10.000 nauczycieli z 2.500 szkół przygotowują niesamowity repertuar, który później prezentowany jest w salach koncertowych takich miast jak Manchest, Birmingham, Sheffield i Dublin, a nawet w londyńskiej O2 Arena.

 

[lupa:1]

 

Wykorzystywany na koncertach zestaw nagłośnieniowy składa się w sumie z 48 modułów Flashline TFS- 900H. Skonfigurowano je w dwóch gronach głównych po 15 sztuk plus 3 moduły subwooferów Flex Array jako downfill na stronę oraz dodatkowych dwóch gron po 9 TFS-900H plus 3 Flex Array - jako dogłośnienie sidefill.

Zestaw Subbasów składa się z 12 sztuk subwooferów TFS-900L systemu Flashline ułożonych z przodu sceny, a 9 trójdrożnych aktywnych zestawów TQ-440SP stanowi front fill.

 

[lupa:2]

 

Moduły Flashline TFS-900H zawierają 11 neodymowych przetworników, które grają w czterech oddzielnych pasmach częstotliwości. Mogłą one emitować do 147.5 dB szczytowej mocy SPL z praktycznie niewyczuwalnymi zniekształceniami harmonicznymi.

Ze względu na spore rozmiary i aspekty związane z transportem i instalacją, przygotowano specjalne wózki na cztery moduły. TFS-900H przewożone są wstępnie połączone w pionie, co niezwykle przyspiesza montaż. Zestaw zasilany był dedykowanymi do niego wzmacniaczami Lab.gruppen, skonfigurowanymi w wygodnych rack’ach. System przygotowano jako niezwykle  intuicyjny i łatwo powtarzalny w instalacji.

 

[lupa:3]

 

Te koncerty to było interesujące wyzwanie. Przy tak niewielkiej ilości czasu, który mogliśmy poświęcić na instalację i codzienne przygotowanie chóru, muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Za każdym razem zestaw Flashline dał nam bardzo przewidywalny wynik.

Colin Pink - Realizator FOH zespołu Young Voices

 

[lupa:4]

 
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Turbosound Turbosound www.turbosound.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Turbosound rozwiń listę sklepów

Pro Audio

BCM 104 i 705 Black Edition - nowości w ofercie Neumanna
Więcej wiadomości