BEHRINGER X32: nowe karty rozszerzeniowe Dante, MADI i ADAT już dostępne!

BEHRINGER X32: nowe karty rozszerzeniowe Dante, MADI i ADAT już dostępne!

17 maja 2014, 15:00
Producent: Behringer
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

W sprzedaży znalazły się nowe karty sieciowe do konsoli cyfrowej X32 Behringera: X-Dante, X-Madi oraz X-Adat są już dostępne u autoryzowanych sprzedawców.

Karty te, określone jako bardzo łatwe w instalacji i konfiguracji, czynią mikser X32 kompatybilny z jednymi z najważniejszych sieci dystrybucji audio.

Z kartą rozszerzeniową X-Dante, X32 będzie gotów do integracji z sieciami Dante przy wykorzystaniu standardowej infrastruktury sieciowej 100Mbit/s czy Gigabit, architektury DiffServ (DSCP-based QoS) oraz obsługi zróżnicowanych częstotliwości samplowania i głębi bitowych współwystępujących w tej samej sieci. X-Dante wykorzystuje 24-bitową transmisję sygnału z synchronizacją sampli i niską latencją, co owocuje wysoką i spójnością audio. Dostępne jest również drugie wejście dla płynnej konfiguracji redundantnej sieci.

X-MADI pomoże w płynnej integracji konsoli z sieciami MADI, oferując 32 kanały dwukierunkowego audio. Karta ta przyjmuje złącza optyczne SC (IEC874-19) pozwalające na łączność z optycznymi urządzeniami MADI. Obsługiwane są wielofunkcyjne światłowody o długości do dwóch kilometrów.

X-ADAT to karta stworzona aby wspomóc cyfrową integrację X32 ze sprzętem ADAT. Karta ta oferuje 32 kanały I/O z wykorzystaniem ośmiu gniazd optycznych Toslink. X-ADAT wykorzystuje 24-bitową transmisję sygnału i działa na częstotliwościach 44.1 i 48 kHz; wykorzystanie przewodów światłowodowych oznacza ochronę sygnału od interferencji.

[img:2]

[lupa:1]

Joe Sanborn, product support manager z Behringer, komentuje:

Zdajemy sobie sprawę, że wielu profesjonalistów chciało zakupić system X32, lecz jednocześnie zatrzymać resztę swojego dotychczasowego sprzętu. Dzięki naszym nowym kartom sieciowym, nasza seria X32 może płynnie i bezproblemowo być zintegrowana z niemalże każdą siecią czy systemem audio.

 

 

Sprawdź test konsolety Behringer X32 na Infomusic.pl:

[img:3]

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości