Praca w firmie Phono Media - Inżynier Sprzedaży

11 czerwca 2014, 16:00

Szybko rozwijająca się firma Phono Media działająca na rynku profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, skoncentrowana na dystrybucji oraz wspieraniu swoich klientów w działaniach projektowych, poszukuje młodej, dynamicznej osoby chcącej rozwijać się w tej interesującej branży.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi,
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie projektowania i doboru urządzeń w systemach audiowizualnych,
  • Projektowanie instalacji audiowizualnych zgodnie ze stawianymi wymaganiami,
  • Opracowywanie ofert handlowych,
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami, koordynacja działań niezbędnych do zakończenia inwestycji.

Oczekujemy:

  • Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu,
  • Wykształcenia technicznego lub zainteresowań bardzo skoncentrowanych na systemach audiowizualnych,
  • Dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych (60% pracy wykonywana jest w terenie),
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych urządzeń,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z profesjonalnym nagłośnieniem,
  • Pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Stała pensja + prowizja od sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę wśród młodych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy ludzi,
  • Możliwość realnego wpływania na wyniki firmy i uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju własnych umiejętności,
  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany,
  • Szkolenia branżowe.

Aplikacje zawierające CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Travis Scott w lipcu wystąpi w Polsce