dbx goRack - Zoptymalizuj brzmienie swojego systemu PA

dbx goRack - Zoptymalizuj brzmienie swojego systemu PA

23 marca 2016, 12:00
Producent: dbx
Dystrybucja: ESS Audio

Podczas zimowych NAMM 2016 dbx pokazał goRack Performance Processor, czyli łatwy w użyciu procesor głośnikowy, który umożliwia optymalizację przenośnego systemu nagłośnieniowego i uzyskanie najwyższej możliwej jakości dźwięku.

goRack zawiera wszystko to, co najlepsze w procesorach serii dbx DriveRack, ale w uproszczonej formie i eleganckiej, kompaktowej obudowie.

 

dbx goRack to esencja walorów serii DriveRack,  zamknięta w urządzeniu o przystępnej cenie i bardzo prostej obsłudze. Dzięki goRack zespoły i muzycy będą mogli w łatwy sposób znacząco poprawić brzmienie swojego systemu PA.

Jason Kunz - Market Manager w dziale Portable PA oraz Recording & Broadcast

 

[img:1]

 

goRack oferuje m.in. algorytmy korekcji, kompresji, automatycznego eliminowania sprzężeń AFS oraz syntezy częstotliwości subharmonicznych, pozwalającej uzyskać mocniejsze brzmienie w zakresie niskich częstotliwości. Pięć przycisków zapewnia dostęp do najczęściej używanych algorytmów przetwarzania, a duże pokrętło wyboru pozwala szybko uaktywnić wybrany proces, np. jeden z dwudziestu presetów 31-pasmowej korekcji graficznej, zaprogramowanych dla różnych gatunków muzycznych. Kompresor goRack z kolei to pochodna cenionego modelu dbx 163X.

Oprócz tego goRack wyposażono w dwa przedwzmacniacze mikrofonowo-liniowe dbx, wejście AUX oraz regulatory poziomu lewego i prawego kanału. Procesor włącza się pomiędzy mikser i wzmacniacz poprzez wejścia i wyjścia stereo, dostępne w postaci gniazd XLR i 1/4" jack.

 

[img:2]

 

więcej: dbxpro.com
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > dbx rozwiń listę sklepów

VIP'y Polsound na Soundedit 2023
Więcej wiadomości