NAMM'24: Valeton to świeży powiew w budżetowym segmencie

NAMM'24: Valeton to świeży powiew w budżetowym segmencie

4 marca 2024, 08:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Valeton
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Podczas niedawno zakończonych targów NAMM’24 udało się nam dotrzeć również na stoisko firmy Valeton. Ten stosunkowo nieznany jeszcze w Polsce producent sprzętu muzycznego oferuje przemyślane produkty, charakteryzujące się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

 

 

Valeton to nowa marka oferująca świeże podejście dla muzyków poszukujących wysokiej jakości sprzętu dla każdego stylu, otoczenia i gatunku. Po ponad 10 latach doświadczenia w projektowaniu i budowaniu produktów z branży muzycznej dla innych marek, zespół Valeton stworzył teraz własną markę, oferując nowy katalog oryginalnych projektów: przystępny cenowo sprzęt wysokiej jakości. Produkty Valeton charakteryzują się wysokim standardem jakości oraz przystępną ceną, ponieważ firma jest w stanie wykorzystać swoje mocne strony w projektowaniu produktów.

 

Valeton VPS-6

Jedną z nowości na 2024 jest zasilacz VPS-6. Model ten wyposażony został w niezależne, specjalnie zaprojektowane transformatory, co gwarantuje bardzo stabilne i czyste źródło zasilania dla każdego z kanałów.

 

[img:1]

[img:2]

 

Valeton VLP-200

Kolejnym ciekawym modelem jest VLP-200, czyli looper wyposażony również w automat perkusyjny. Mimo niewielkich rozmiarów mamy tu stereofoniczne wejście oraz wyjście, USB oraz MIDI.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

Valeton Dapper Bass Mini

Trzecią premierą był multifefekt do basu – Dapper Bass Mini. Bazujący na swoim większym bracie, kierowany jest do początkujących muzyków i wyposażony został m.in. w wejście aux in, umożliwiające włączanie podkładów, czy też wejście słuchawkowe z niezależną kontrolą głośności.

 

[img:7]

[img:8]

[img:9]
 

do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gdzie kupić?

Valeton Valeton www.valeton.net

Dystrybucja w Polsce:

Aura Audio - pasywne "kardioidy" rodem z Finlandii
Więcej wiadomości