NanoSpot - Miniaturowe głowice LED od Cameo

NanoSpot - Miniaturowe głowice LED od Cameo

12 lipca 2016, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Firma Cameo niedawno wprowadziła do sprzedaży trzy nowe modele głowic LED. Wszystkie głowice, pomimo miniaturowych rozmiarów, są w stanie zapewnić bardzo ciekawe efekty świetlne. Warto więc przyjrzeć się im nieco bliżej.

 

Cameo NanoSpot 120

NanoSpot 120 to niewielka głowica LED o zakresie obrotu pan/tilt 540°/230°, napędzana pojedynczą, 12-watową diodą Cree LED. Urządzenie wyposażono w koło siedmiu kolorów (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, cyjan, purpurowy) oraz siedem gobo i siedem presetów ustawień.

 

[img:1]
Cameo NanoSpot 120

 

NanoSpot 120 posiada wszystkie cechy większych modeli głowic, jak trzy tryby DMX, zintegrowany mikrofon do aktywacji dźwiękiem, funkcjonalność master/slave oraz możliwość pracy jako samodzielne urządzenie. Konfiguracja głowicy odbywa się poprzez proste w obsłudze, intuicyjne menu wyświetlane na jasnym wyświetlaczu z czterema przyciskami.

Cena: 275 Euro (około 1.140 zł)

 

 

Cameo NanoBeam 300

NanoBeam 300, to mocniejsza odmiana NanoSpot 120 wyposażona w pojedynczą diodę 30W Cree LED RGBW. Urządzenie posiada nieograniczony obrót pan, tilt na poziomie 230° oraz wąski promień wiązki wynoszący 4°. Głowica zapewnia 8,11 i 14-kanałowy tryb sterowania DMX.

 

[img:2]
Cameo NanoSpot 300

 

Ponadto, NanoBeam 300 może pracować w trybie automatycznym, jak i aktywacji dźwiękiem. Posiada też funkcję stroboskopu i dimmera. Podobnie jak w przypadku NanoSpot 100, także i tu dostępny jest tryb master/slave lub możliwość pracy jako niezależne urządzenie. Wykonaną z tworzywa ABS obudowę wyposażono w cichy system chłodzenia oraz 3-pinowe złącza DMX.

Cena: 348 Euro (około 1.440 zł)

 

 

Cameo NanoWash 400

Ostatnią z nowości jest NanoWash 400 - miniaturowa głowica generująca imponująca paletę barw - od bogatych, nasyconych odcieni, po subtelne pastelowe barwy White Lucent. Urządzenie wyposażono w cztery, 10-watowe diody LED Cree RGBW o długiej żywotności, nieograniczony pan oraz tilt wynoszący 180°. Sterowanie odbywa się za pomocą 8, 9,14 i 26 kanałów DMX. Dostępny jest również tryb master/slave oraz możliwość pracy jako niezależne urządzenie.

 

[img:3]
Cameo NanoSpot 400

 

NanoWash 400 posiada stroboskop i dimmer oraz wbudowany mikrofon do aktywacji dźwiękiem. Na tylnym panelu swoje miejsce znalazł czytelny wyświetlacz z czterema przyciskami. Solidną obudowę z ABS wyposażono w cichy układ chłodzenia oraz 3-pinowe złącza DMX.

Cena: 331 Euro (około 1.370 zł)

 

 

Ruchome głowy wash spot beam

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo z nowościami dla rentalu na ISE 2024
Więcej wiadomości