Fortepian cyfrowy Roland GP607 - tradycja i nowoczesność

Fortepian cyfrowy Roland GP607 - tradycja i nowoczesność

23 września 2016, 10:00
Producent: Roland

Jeśli pragnąłeś mieć fortepian, ale zniechęcały cię koszty i waga, to Roland GP607 może być idealnym dodatkiem do twojego domu. Będąc stylowym, miniaturowym fortepianem cyfrowym w kolorze czarnym lub białym, model GP607 składa hołd klasycznemu fortepianowi swoim imponującym i pełnym wdzięku wyglądem.

[img:1]

Łączność Bluetooth umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie utworów ze smartfona lub tabletu i odtwarzanie przez potężny, wielokanałowy system głośnikowy 4.1 fortepianu GP607, który wypełnia pomieszczenie bogatym, czystym dźwiękiem.

Technologia modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL oferuje niezwykle realistyczne brzmienie fortepianu, a nowa klawiatura PHA-5 o ekspresyjnym dotyku zapewnia wrażenia gry, które zaspokoją konesera. A wiele zaprogramowanych funkcji edukacyjnych – w tym łączność z aplikacjami edukacyjnymi – zagwarantuje rosnącą motywację i stały wzrost pianistycznych umiejętności.

Tradycyjny instrument bez tradycyjnych problemów

[img:2]

Nie ma wątpliwości, że tradycyjny fortepian robi wrażenie w salonie, ale utrzymanie i męczący ciężar mogą niweczyć miłość posiadacza takiego instrumentu. Dostępny w czarnym lub białym wykończeniu na wysoki połysk, fortepian GP607 firmy Roland zapewnia klasyczny wygląd i dotyk miniaturowego fortepianu, a granie można po prostu rozpocząć podnosząc pokrywę i uderzając w klawisze. Ale ten cyfrowy model eliminuje koszty regularnego strojenia, bo posiada niezawodny procesor dźwięku. A lekka obudowa jest łatwa do przenoszenia po całym domu w celu znalezienia idealnego miejsca.

Hi-fi w Twoim fortepianie

Czasami chcesz tworzyć muzykę. Kiedy indziej chcesz po prostu usiąść i cieszyć się nią. Tak czy inaczej, wysokiej jakości system głośnikowy fortepianu GP607 firmy Roland jest gotowy do wypełniania domu wyjątkowym dźwiękiem. Gdy grasz na nim, oferuje pełny dźwięk o regulowanej głośności, który wydobywa się z wielokanałowego systemu głośnikowego 4.1.

Gdy zabawiasz znajomych, funkcja Bluetooth pozwala, aby fortepian zastępował system hi-fi, bezprzewodowo łącząc się z tabletem lub smartfonem i odtwarzając przez głośniki ulubione utwory lub wykazy odtwarzania. A gdy po prostu odpoczywasz, dedykowana aplikacja dla zegarka firmy Apple pozwala sterować zdalnie biblioteką wewnętrznych utworów fortepianu GP607 z zacisza kanapy.

Kreatywność

[img:3]

Nigdy nie wiesz, kiedy pojawi się inspiracja, ale dzięki stojącemu w pokoju fortepianowi GP607 firmy Roland będziesz zawsze gotów, aby otworzyć pokrywę i wykorzystać tę iskrę. W przeciwieństwie do pianin cyfrowych, których dźwięk jest oparty na samplach, technologia modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL replikuje cały proces tworzenia brzmienia pianina akustycznego – w tym kombinacje odtwarzanych nut, ich rezonans i interakcje mnóstwa elementów – aby uzyskać bogate złożone brzmienie, reagujące na dynamikę gry.

Idealnie dopasowana do modułu brzmieniowego klawiatura PHA-50 posiada hybrydową konstrukcję z drewna i materiałów podobnych w dotyku do kości słoniowej, plus zintegrowany sworzeń w każdym klawiszu, zapewniający stabilność. Daje to naprawdę autentyczną grywalność i jednolity dotyk, odporne na zmiany temperatury i wilgotności oraz eliminację kosztownego utrzymania, wspólnego dla wszystkich tradycyjnych klawiatur fortepianowych.

Rozwijanie umiejętności

[img:4]

Nauka gry na pianinie jest niezwykle satysfakcjonująca, ale to wymaga czasu, wysiłku i poświęcenia. Fortepian GP607 firmy Roland daje muzykom alternatywę używania konwencjonalnej metody książkowej, którą są znajdujące się w nim funkcje, przyspieszające edukację. Granie z zaprogramowanymi utworami przygotowuje pianistę do grania w zespole lub orkiestrze, a funkcja Twin Piano umożliwia uczniowi i nauczycielowi siedzenie obok siebie i granie w tym samym zakresie klawiatury.

Wbudowany metronom promuje dokładność synchronizacji, a wbudowany rekorder pozwala rejestrować to, co ćwiczysz, aby stale oceniać postępy. Istnieje możliwość odtwarzania dźwięku oraz plików MIDI z pamięci USB, plus zintegrowana funkcja MIDI poprzez system Bluetooth, która pozwala łączyć się bezprzewodowo z aplikacją Piano Partner 2 firmy Roland, mieć dostęp do cyfrowych partytur, bibliotek utworów, itp. Fortepian GP607 firmy Roland sprawia, że ćwiczenia są przyjemnością, a nie udręką.

Fortepiany Fortepiany cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości