NAMM2017: Nowe modele Alvarez z serii Armrest [VIDEO]

NAMM2017: Nowe modele Alvarez z serii Armrest [VIDEO]

20 lutego 2017, 13:00
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info

Stoisko firmy Alvarez cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Wszystko przez nowe modele Armrest z bardzo popularnej serii Artist, dla których targi NAMM były oficjalnym debiutem.

AG70AR posiada wierzch ze świerku sitkajskiego, boki i tył wykonano natomiast z palisandru. W środku znajduje się przystawka LR Baggs. Najważniejszą innowacją jest tu jednak specjalnie zaprojektowana konstrukcja podłokietnika - zakrzywiona krawędź korpusu znacznie podnosi komfort gry, zwłaszcza podczas występów na żywo lub długich ćwiczeń. Podłokietnik wykonano z klonu płomienistego, który pięknie uzupełnia design gitary.

 

 

Drugi model to AG60 z topem ze świerku sitkajskiego oraz mahoniowymi bokami i tyłem. W tym modelu podłokietnik wykonano z palisandru. Oba instrumenty zostały poddane procesowi toryfikacji w celu poprawienia naturalnych właściwości drewna. Prezentowane gitary trafią do sprzedaży w późniejszym okresie tego roku.

Seria artist jest flagowym produktem oferty Alvareza. Firma prowadzi liczne prace projektowe nad ręcznie wykonanymi, japońskimi instrumentami, które posiadają m. in. systemy ożebrowania typu forward-shifted. Instrumenty te cechują się otwartym brzmieniem z wyrazistym środkiem i mocnym dołem.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

Gitary Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Wszystkomający analogowy delay od Walrusa
Więcej wiadomości