ART prezentuje serię czterech DI-Boxów

ART prezentuje serię czterech DI-Boxów

2 sierpnia 2017, 11:00
Producent: ART

DI-Box’y to urządzenia stosowane w systemach pro-audio, których głównym zdaniem jest symetryzacja sygnału. Dzięki symetryzacji, sygnał staje się do 90% bardziej odporny na zakłócenia, dzięki czemu można go przesyłać na duże odległości. Ale to jeszcze nie wszystko.

Inną, jakże przydatną funkcją, jest separacja sygnałów wejścia od wyjścia. W praktyce umożliwia to zabezpiecza przed powstawaniem tzw. pętli masy. Te małe urządzenia od dawna stosowane przez profesjonalistów, zyskują coraz większą popularność i zainteresowanie w gronie ludzi zaczynających dopiero swoją przygodę z muzyką na scenie czy też w studio.

W bogatej ofercie firmy ART, znalazła się również cała grupa Di-Boxów, pośród której na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

[img:1]

xDirect to aktywny DI-Box mono z wejściem instrumentalnym jack 1/4”, XLR oraz wyjściem nisko-impedancyjnym XLR oraz wyjściem bezpośrednim jack 1/4”. DI-Box wyposażony został także w filtr górno-przepustowy, tłumik sygnału: -20dB/-40dB, przełącznik fazy oraz rozłączanie masy.

cena: 189 zł brutto

[img:2]

Dual xDirect oferuje dwa niezależne, wysokiej jakości, aktywne interfejsy. Każdy z kanałów wyposażony został w wejście instrumentalne XLR, a także wejście jack 1/4" (tzw. złącze combo XLR/jack 1/4"), wyjście nisko-impedancyjne XLR, oraz wyjście bezpośrednie jack 1/4”. Dodatkowo każdy kanał posiada tłumik sygnału: -30dB, oraz przełącznik rozłączenia masy.

cena detaliczna: 269 zł brutto

Zarówno xDirect jak i Dual xDirect może być zasilany bateryjnie 9V, lub Phantomowo z miksera. Przy zasilaniu bateryjnym, charakteryzują się bardzo niskim poborem mocy, dzięki czemu mogą na niej pracować ponad 100h.

[img:3]

zDirect to z kolei pasywny DI-Box mono z wejściem instrumentalnym jack 1/4” oraz wyjściem nisko-impedancyjnym XLR oraz wyjściem bezpośrednim jack 1/4" DI-Box wyposażony został także w filtr górno-przepustowy, tłumik sygnału: -20dB/-40dB, przełącznik fazy oraz rozłączanie masy.

cena detaliczna: 129 zł brutto

[img:4]

Dual zDirect tak jak jego jednokanałowy poprzednik jest również DI?Boxem całkowicie pasywnym. Każdy z dwóch niezależnych interfejsów zaopatrzony został w wejście instrumentalne jack 1/4”, wyjście nisko-impedancyjne XLR, oraz wyjście bezpośrednie jack 1/4”. To zgrabne urządzenie na każdym z kanałów posiada również tłumik sygnału: ?20/?40dB, załączany filtr dolnoprzepustowy, przełącznik fazy, oraz rozłączanie masy.

cena detaliczna: 199 zł brutto

 

Nagłośnienie - akcesoria Di Boxy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > ART rozwiń listę sklepów

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości