NAMM'18: Studyjne nowości od Mytek Digital [VIDEO]

NAMM'18: Studyjne nowości od Mytek Digital [VIDEO]

6 marca 2018, 10:00
Producent: Mytek

Miniony rok był dla firmy Mytek bardzo pracowity. Produkty tej marki cieszyły się sporym zainteresowaniem, szczególnie dzięki nagradzanej serii Brooklyn i flagowym modelom Manhattan. Teraz przyszedł czas na kolejne nowości, przez które przeprowadził nas Chebon Littlefield z Mytek Digital.

Mytek Clef - konwerter DAC USBClef 

Clef - konwerter DAC USB wysokiej rozdzielczości, wyposażony w dwa wyjścia słuchawkowe, idealny do pracy w dwie osoby. Ma dwukrotnie wyższą moc od standardowego wyjścia słuchawkowego w laptopie czy iPhonie. Oprócz faktu, że może on odtwarzać wysokiej rozdzielczości pliki PCM i DSD z komputera, ciekawe jest również to, że jest on zasilany bateriami i spełnia funkcję wzmacniacza słuchawkowego z Bluetooth.Możecie zabrać go wszędzie: do studia, biura, na lot samolotem czy jazdę metrem.

[img:1]

[img:2]

Mytek Brooklyn

Kiedy już jesteście w domu i chcecie słuchać nie ze słuchawek, ale ze swoich najlepszych kolumn, oferujemy wam nasz najnowszy wzmacniacz mocy Brooklyn. Jest to wzmacniacz dual-mono, 300W na stronę z opcją 600W w bridge'u. To bardzo wydajny wzmacniacz o stopniu precyzji osiąganym przez nieliczne urządzenia. Prace nad nim trwały pięć lat.

Wraz z przetwornikiem DAC Brooklyn zapewnia on najwyższy poziom detalu i mocy. Jest to pierwszy w 100% analogowy produkt od czasów systemu odsłuchowego PrivateQ. W tym momencie w ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania na każdy etap pracy z muzyką: od produktów ułatwiających nagrania w studiu do doskonałego odsłuchu w każdych warunkach.

[img:3]

[img:4]

Mytek PrivateQ

Jest to druga generacja klasycznego systemu PrivateQ. To w pełni analogowy wzmacniacz słuchawkowy o mocy 21W. Posiada wystarczająco dużą moc, by do wyjścia słuchawkowego podłączyć monitory podłogowe. Łącznie są tu 3 wyjścia, a więc z jednego urządzenia może korzystać trzech muzyków. Oferuje ono 12 kanałów i regulację góry i dołu. To gwarancja głośnej i klarownej reprodukcji. Jeżeli jesteś perkusistą i masz dość słuchawek, które przesterują w trakcie nagrań, oto coś dla ciebie.

Jeśli zaś posiadasz własne studio i nie jesteś zadowolony ze swojego aktualnego rozwiązania do nagrań w odrębnych salach, oto najlepszy system dostępny na rynku. Znajdziecie go w takich studiach jak Electric Lady, Ocean Way, Bunker; posiadają go najbardziej znani muzycy na świecie. Najwyższa niezawodność, 25 lat na rynku - oto brzmienie, które umożliwiło powstanie niezliczonych albumów. Znajdziecie je w Nashville, Los Angeles, Nowym Jorku, jak również w prywatnych kolekcjach największych sław, jak Stevie Wonder czy Dave Matthews.

[img:5]

[img:6]

 
Interfejsy audio USB Procesory dźwięku
Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości