Gallistrings przedstawia struny do basowego ukulele

Gallistrings przedstawia struny do basowego ukulele

31 sierpnia 2018, 11:00
Producent: Gallistrings
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Ukulele bez wątpienia jest instrumentem, które w ostatnich latach zyskuje ogromną popularność. Coraz większy wybór powoduje, że do rąk muzyków trafiają również ukulele w wersji basowej. Gallistrings w swojej bogatej ofercie oferuje struny, które w pełni usatysfakcjonują użytkowników tych instrumentów.

 

 

Ukulele Bass UXB810 to struny w całości wymyślone oraz wyprodukowane w centrali firmy we Włoszech. Syntetyczny rdzeń w połączeniu z czarnym nylonem jest rozwiązaniem absolutnie unikatowym, które oprócz aspektów wizualnych, oferuje wyjątkowo mocny i powtarzalny dźwięk w każdym rejestrze z unikalną "górką" i zwartym dolnym pasmem. Innowacyjna konstrukcja tych strun oraz właściwości brzmieniowe, podobne w charakterystyce do kontrabasu, ucieszą z pewnością każdego użytkownika basowego ukulele.

[img:1]

 

Akcesoria gitarowe Struny

Gdzie kupić?

Gallistrings Gallistrings www.gallistrings.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Gallistrings rozwiń listę sklepów

Gitara

Kirk spoileruje nowym, sygnowanym Gibsonem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz