Produkty LD Systems i Cameo z nagrodą Red Dot Award 2019

Produkty LD Systems i Cameo z nagrodą Red Dot Award 2019

28 marca 2019, 10:00
Producent: LD Systems Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

Firma Adam Hall Group została wyróżniona nagrodą Red Dot Award: Product Design 2019. Zarówno systemy bezprzewodowe UHF serii U300 marki LD Systems, jak również reflektor typu wash ZENIT B200 marki Cameo, otrzymały nagrodę Red Dot, przyznawaną przez renomowaną kapitułę wyłącznie produktom o wybitnym wzornictwie.

Ponowne otrzymanie nagrody Red Dot ma być dla firmy Adam Hall Group potwierdzeniem słuszności obranej strategii, polegającej na projektowaniu innowacyjnego sprzętu eventowego w bliskim kontakcie z klientem. Zarówno seria U300 marki LD Systems, jak też reflektor ZENIT B200 marki Cameo, uosabiają charakterystyczny język wzornictwa swoich marek i zapewniają profesjonalnym użytkownikom przemyślane połączenie funkcjonalności, mocy i wysokiej jakości wykonania, doskonale sprawdzające się w różnorodnych codziennych zastosowaniach.

 

[img:2]

 

Serdecznie gratuluję laureatom tego wspaniałego sukcesu. Fakt, że ich produkty sprostały surowej ocenie kapituły jest dowodem doskonałej jakości wzornictwa. Zwycięzcy tego konkursu wyznaczają najważniejsze trendy, które będą kształtowały branżę wzorniczą w przyszłości.

Prof. dr Peter Zec - inicjator i dyrektor organizacji Red Dot

 

Bardzo się cieszymy, że międzynarodowa kapituła konkursu Red Dot, jednego z najbardziej znanych konkursów wzorniczych na świecie, w tym roku wyróżniła aż dwa z naszych rozwiązań. Członkowie kapituły konkursu dostrzegli nasze bezkompromisowe dążenie do tworzenia produktów, które przekonują nie tylko swą jakością techniczną, lecz także maksymalnym dostosowaniem do codziennych potrzeb użytkownika oraz językiem wzornictwa o wysokiej rozpoznawalności.

Alexander Pietschmann - CEO Adam Hall Group

 

[img:1]

 

Red Dot Award: Product Design jest jednym z największych konkursów wzorniczych na świecie. W 2019 roku projektanci i producenci z 55 krajów zgłosili do konkursu ponad 5.500 produktów. Międzynarodowa kapituła złożona z doświadczonych ekspertów z różnych branż gromadzi się już od ponad 60 lat, by wspólnie znajdować najlepsze wzory użytkowe. W trakcie kilkudniowych obrad członkowie kapituły testują produkty i dyskutują o nich, by wreszcie wydać dobrze umotywowany werdykt na temat jakości wzornictwa. Przeprowadzając ewaluację produktów, eksperci kierują się takimi kryteriami jak stopień innowacyjności, funkcjonalność, jakość formalna, długowieczność i ergonomia, zgodnie z hasłem przewodnim: „In search of good design and innovation”.

Firma Adam Hall Group będzie świętowała swój sukces podczas uroczystego wręczenia nagród 8 lipca 2019 roku. W tym dniu przedstawiciele międzynarodowego świata wzornictwa zgromadzą się na gali Red Dot w teatrze Aalto w Essen. Po gali odbędzie się impreza „Designers’ Night”, podczas której laureaci nagrody Red Dot otrzymają dyplomy, a systemy serii U300 marki LD Systems oraz reflektor ZENIT B200 marki Cameostaną się częścią ekspozycji „Design on Stage” w Muzeum Red Dot Design w Essen, prezentującą wszystkie nagrodzone produkty. Odtąd seria U300 i ZENIT B200 marki Cameo będą widoczne także w internetowym roczniku Red Dot Design oraz w aplikacji Red Dot Design.

 

[img:3]

 

O nagrodzie Red Dot Design

Ze względu na różnorodność świata wzornictwa nagroda Red Dot Design jest przyznawana w trzech dyscyplinach: Red Dot Award: Product Design, Red Dot Award: Brands & Communication Design oraz Red Dot Award: Design Concept. Jest to jeden z największych konkursów w dziedzinie wzornictwa na świecie, na który nadesłano ponad 18 000 propozycji. W 1955 roku kapituła zebrała się po raz pierwszy, aby nagrodzić najlepsze projekty wzornicze tamtych czasów. W latach 90. XX wieku profesor dr Peter Zec, dyrektor organizacji Red Dot, wypromował nazwę i markę nagrody. Wówczas prestiżowe wyróżnienie Red Dot zyskało światową renomę znaku jakości w dziedzinie designu. Laureaci są prezentowani w rocznikach, muzeach i na stronach internetowych. Więcej informacji znajduje się pod adresem: red-dot.org.

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Reflektory wash

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz