Phase - Pierwszy, bezprzewodowy kontroler DVS od MWM

Phase - Pierwszy, bezprzewodowy kontroler DVS od MWM

13 maja 2019, 09:00
Producent: PHASE TECHNOLOGY

Phase to pierwszy na świecie kontroler dla systemu DVS (Digital Vinyl System), który eliminuje potrzebę korzystania ze specjalnych wkładek lub winyli z kodem czasowym.

Specjalnie zaprojektowane, ultra-czułe nadajniki odczytują informacje o rotacji i bezprzewodowo wysyłają do odbiornika, który w czasie rzeczywistym przekazuje te informacje do DVS. Opatentowana technologia rozpoznaje i eliminuje fałszywe sygnały jak np. wstrząsy zapewniając stabilną i niezakłóconą pracę.

 

[img:1]

 

Nadajniki Phase mogą na jednym ładowaniu nieprzerwanie pracować przez ok. 10 godzin, co w zupełności spełnia potrzeby większości użytkowników. Ich obudowa została zaprojektowana i wykonana ze specjalnych, bardzo wytrzymałych materiałów dla zapewnienia niezawodności.

Odbiornik łączy się intuicyjnie z DVS poprzez dwa złącza stereo RCA, co sprawia, że jest kompatybilny z większością popularnego oprogramowania jak Serato dj pro, Virtual DJ, Traktor i Rekordbox.

 

 

Cały system pracuje na częstotliwości 2.4 GHz, obsługuje audio w rozdzielczości 32 bit / 96kHz i może być łatwo skonfigurowany poprzez połączenie USB z aplikacją MWM Connect.

W ofercie dostępne są dwie wersje - Essential - z ładowarką/odbiornikiem i dwoma nadajnikami (299.99 €, około 1.289 zł) oraz Ultimate - z podwójną ładowarką i czterema nadajnikami (499.99 €, około 2.148 zł).

 

[img:2]

więcej: mwm-store.com
Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

PHASE TECHNOLOGY PHASE TECHNOLOGY mwm-store.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > PHASE TECHNOLOGY rozwiń listę sklepów

Studio

Apple Logic Pro 11 – coraz inteligentniej…
Więcej wiadomości