Visionary Solutions nową marką w dystrybucji Polsound

22 maja 2019, 11:00
więcej info: Polsound sp. z o.o

Firma Polsound, jeden z największych dystrybutorów profesjonalnych rozwiązań audio w Polsce, rozszerza swoją ofertę o produkty marki Visionary Solutions - dedykowane od administracji rządowej i edukacji po rozwiązania biznesowe, sportowe i marketingowe.  

Produkty takie jak PacketTV czy PacketAV mogą być w prosty sposób zintegrowane z istniejącymi sieciami Ethernet zapewniając szybki transfer obrazu w jakości 4K.

 

Rozszerzenie naszej oferty o produkty Visionary Solutions jest naturalnym krokiem w rozwoju tego działu naszej firmy. Teraz, oprócz znakomitych rozwiązań audio, oferujemy integratorom także najwyższej jakości rozwiązania do dystrybucji sygnału wideo.

Sebastian Posłuszny - manager rozwoju rynku systemów zintegrowanych w Polsound

 

[img:1]

 

Rozwiązania Visionary Solutions są doskonale zintegrowane z produktami Symetrixa, którego jesteśmy dystrybutorem. To efekt ścisłej współpracy obu marek, która ułatwia konfigurację systemu i umożliwia nam zaoferowanie kompletnych rozwiązań, niezależnie od skali projektu.

Piotr Słup - szef wsparcia technicznego Polsound

 

Założona w 1995 roku firma Visionary Solutions Inc. produkuje sprzęt do sieciowej dystrybucji audio dźwięku i obrazu (AV over IP), który zapewnia przesyłanie tych sygnałów w czasie rzeczywistym. Dzięki enkoderom i dekoderom SD, HD i 4K, które obsługują najnowsze standardy technologiczne, takie jak Dante, H.264 i JPEG2000, modułowe rozwiązania Visionary są doceniane na całym świecie ze względu na swoją wyjątkową wartość, wydajność, elastyczność i jakość.

 

[img:2]

 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Visionary Solutions Visionary Solutions www.vsicam.com

Dystrybucja w Polsce:

Biamp Unified Solutions Tour 2020 już w marcu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz