Martin Restring Tour Polska - nasza relacja

Martin Restring Tour Polska - nasza relacja

30 maja 2019, 16:48
Producent: Martin Guitars

New sound, NEW AUTHENTIC STRINGS

Firma Martin Guitar wraz z dystrybutorem na Polskę, firmą GAMA z Gdańska zorganizował niebanalne wydarzenie „Martin Restring Tour Polska”, czyli darmowa wymiana strun w gitarach akustycznych. Pierwszym miejscem na mapie eventu był Sklep Muzyczny „PASJA” w Warszawie. W pozostałych dniach „Asstonex” w Łodzi, „ELPA” w Bielsko-Białej i „FAN” w Szczecinie.

[img:1]

Wystarczyło pojawić się z gitarą, by twój instrument zyskał nowe autentycznie lepsze brzmienie. Sam mogłeś zdecydować jaki rozmiar strun i w jakiej formule będzie założony, a jeśli miałeś problem z wyborem to ekipa z Martin Guitar Polska doradziła. To bardzo buduje wizerunek marki która z roku na rok zyskuje sympatyków.

Dodatkowych wrażeń dostarczyły rozdawane gadżety takie jak: koszulki, czapeczki, długopisy, breloki, katalogi, a także można było zgarnąć gitarę Martin LX1E. Gratulujemy nowego brzmienia wszystkim posiadaczom nowych strun Martin Authentic Acoustic.

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

Gitary Elektryczne Klasyczne Akustyczne Elektroakustyczne Akcesoria gitarowe Struny do gitary akustycznej do gitary klasycznej

Gdzie kupić?

Martin Guitars Martin Guitars www.martinguitar.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Martin Guitars rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości