T318ACE Tramontane - nowy elektroakustyk od LAG Guitars

T318ACE Tramontane - nowy elektroakustyk od LAG Guitars

25 lipca 2019, 11:00
Producent: LAG
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Oto najnowszy model gitary elektroakustycznej Lag z serii Tramontane - T318ACE w kształcie pudła rezonansowego Auditorium z cutaway. Top instrumentu zbudowano z litego świerku engelman, boki i tył z ciemnego, egzotycznego drewna ovangkol w wykończeniu lakierem na wysoki połysk. Gryf skonstruowany został z drewna khaya tropikalna, a podstrunnica z drewna brownwood, na którą nabito 20 progów.

Klucze odlewane w kolorze czarnym matowym z przełożeniem 18:1 pozwolą na wygodne i precyzyjne strojenie instrumentu. Gitara jest zaopatrzona w aktywny układ elektroniczny Fishman Ink3, który jest obecnie standardem wśród przedwzmacniaczy montowanych w gitarach elektroakustycznych, charakteryzujących się elegancją i wyrafinowanym designem.

 

[img:1]

 

Niski profil potencjometrów nie zaburza estetyki instrumentu i jest wygodny w użyciu. System posiada klasyczny układ elektroniczny Fishman, wbudowany tuner typu push-to-tune z wyświetlaczem LCD oraz 3-stopniową korekcję brzmienia (bass, middle, treble).

Gitara jest już dostępna w Polsce i można o nią pytać w punktach sprzedaży Lag.

 

 
Gitary Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LAG rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz