PS TEATR nowym dystrybutorem produktów Elation w Polsce

PS TEATR nowym dystrybutorem produktów Elation w Polsce

30 sierpnia 2019, 10:00
Producent: Elation

Elation Professional ma przyjemność ogłosić, że specjalizująca się w technologii scenicznej firma Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR została nowym dystrybutorem produktów Elation w Polsce. Założona w Piasecznie pod Warszawą, PS TEATR jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych firm zajmujących się technologią sceny w branży rozrywkowej.

[img:1:R]”Cieszymy się, że możemy być partnerem firmy z tradycjami należącej do jednej z najszybciej rozwijających się w Europie. Polski rynek jest różnorodny i oferuje niepowtarzalne możliwości. Nasza współpraca z PS Teatr będzie dużym krokiem w rozpowszechnieniu marki w tym kraju i mamy nadzieję na ścisłą współpracę z ich zespołem" - mówi Marc Librecht, szef działu sprzedaży i marketingu firmy Elation na kontynent europejski.


PS Teatr od czasów założenia w 1971 roku, zostało zaangażowane we wdrożenie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii sceny dla wielu największych teatrów, sal koncertowych i innych obiektów kulturalnych w Polsce. Po niemal pięćdziesięciu latach doświadczenia, firma od października kontynuuje działalność w nowym budynku siedziby.

”Nasz zasięg, lata doświadczenia oraz zespół projektantów, konsultantów i techników pozwolił nam rozwinąć dużą bazę klientów, m.in. teatry, filharmonie, domy kultury, stacje telewizyjne, jak również największe polskie firmy rentalowe. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta. Patrzymy na każdy projekt indywidualnie, oferując najwyższą jakość dostosowaną do potrzeb. Uznajemy firmę Elation za przyszłościową, oferującą produkty dobrej jakości, z doświadczonym zespołem, z którym możemy współpracować, podejmując najlepsze decyzje dla naszych klientów”
mówi PS Teatr CEO Michał Frąckowiak..


O Elation Professional

Założona w Kalifornii, z biurami na Florydzie oraz w mieście Meksyk, jak i w Europie w Holandii, firma Elation zajmuje się projektowaniem i produkcją wszechstronnej gamy produktów z branży oświetlenia i video. Nasze urządzenia znane są z niezwykłej wydajności i skuteczności oraz znakomitego stosunku ceny do jakości, a wszystko to jest podparte pełnym wsparciem ze strony firmy na każdym etapie współpracy z klientem.

Przez 30 lat rozwijania inteligentnego oświetlenia, nasza misja zawsze pozostawała prosta: dostarczenie produktów najlepszych w swojej klasie oferujących najlepszy stosunek wartości do wydajności w branży, które sprawiają, że producenci i projektanci oświetlenia mogą urzeczywistnić swoje wizje. Od wymiennych źródeł oświetlenia po LED, od inteligentnego światła do konwencjonalne, produkty firmy Elation niezmiennie stają się częścią najciekawszych projektów w branży na całym świecie, a nasza lista referencji wciąż się powiększa. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą na
www.elationlighting.com .

Ruchome głowy Sterowniki Wytwornice Reflektory Efekty / Lasery spot wash beam

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz