Brighter - nowoczesne światło sceniczne [video relacja]

Brighter - nowoczesne światło sceniczne [video relacja]

4 grudnia 2019, 16:07
autor: Daniel Zimerman
Producent: Brighter

Brighter Lights jest prężnie rozwijającą się marką oświetlenia, która małymi kroczkami odnosi sukcesy na rynku polskim i przekonuje coraz więcej klientów, że nie są to zwykłe urządzenia z bliskiego, czy dalekiego wschodu.

W minionym tygodniu w klubie Studio, firma Wise Clubs wraz z Arcade Audio, dystrybutorem marki RCF zorganizowali panel prezentacyjno szkoleniowy pod hasłem „Nowoczesne technologie sceniczne”. Podczas wydarzenia zostały przedstawione urządzenia takich marek jak Brighter, Lightking oraz RCF. Skupiając się na świetle, podczas prezentacji mogliśmy się dowiedzieć jakie założenia posiada polski producent, dlaczego urządzenia wyróżniają się na tle innych, „podobnych” urządzeń. 


Duża część panelu oświetlenia była poświęcona jednemu z ważniejszych aspektów każdego producenta, czyli serwisowi. Mogliśmy się dowiedzieć między innymi w jaki sposób urządzenia są serwisowane, jak odbywa się kontrola jakości urządzeń w odległej fabryce jak i na miejscu w Polsce, dodatkowo co ciekawe, producent zaznaczył, że w sytuacji, kiedy urządzenia się zepsują, są w stanie dostarczyć zastępcze na czas naprawy.

Całe wydarzenie jak na pierwszy raz cieszyło się dość dużym zainteresowaniem ze strony firm rentalowych, eventowych oraz lokalnych realizatorów, widać, że dzięki odpowiednio dobranej tematyce, nie było to jedno z „nudnych spotkach prezentacyjnych”, ale pełny panel, który oprócz pokazania urządzeń miał na celu dostarczyć trochę wiedzy technicznej. 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą relacją Video oraz do galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

[img:16]

 

Prezentacja oświetlenia Brighter podczas eventu

 

 

Fotogaleria z wydarzenia: 

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

[img:15]

 

Ruchome głowy Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Brighter Lighting sp. z o.o.

tel.: +48 794 370 005
adres:
Warszawska 111 32-087 Babice

Wise Clubs

adres:
ul. Adama Vetulaniego 5/B 31-226 Kraków
Kto był a kogo zabrakło?  Scena Jutra 2024
Więcej wiadomości