Tylko do końca roku: Rabat 25% na zakup karnetu na konferencję Scena Jutra oraz spektakl gratis!

Tylko do końca roku: Rabat 25% na zakup karnetu na konferencję Scena Jutra oraz spektakl gratis!

24 grudnia 2019, 10:00
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Scena Jutra to Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych, przestrzeń do wymiany doświadczeń między ludźmi sceny i przedstawicielami świata technologii. Organizatorzy najbliższej edycji serdecznie zapraszają na to unikatowe wydarzenie, które odbędzie się 19-20 lutego 2020 roku.

 

Scena Jutra 2020

 
 • Data: 19-20 lutego 2020
 • Miejsce: Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie
 • Organizatorzy: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Prolight, Audio Plus, TSE

 

[img:1]

 

Rabat 25% na Konferencję SCENA JUTRA 2020!

Koniec roku to czas świątecznych prezentów, a jednocześnie zamykania budżetów firmowych. Dlatego właśnie teraz proponujemy Państwu promocyjny zakup karnetów jedno- lub dwudniowych na Międzynarodową Konferencję Scena Jutra, która odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Tylko do końca roku przy zakupie karnetu jedno- lub dwudniowego otrzymasz rabat aż 25%! Skorzystaj, by podnieść kwalifikacje własne lub swoich pracowników. Scena Jutra to miejsce, gdzie w ciągu dwóch dni zdobędziesz wiedzę, zainspirujesz się i poznasz najnowsze dostępne na rynku technologie sceniczne. Ponadto, przy zakupie karnetu dwudniowego możesz otrzymać bezpłatny jednoosobowy bilet na spektakl „Halka” lub „Czarodziejski flet”.

Rabat 25%, ważny do dnia 31 grudnia 2019, można wykorzystać na zakup dowolnej liczby karnetów w sklepie internetowym liteshop.pl poprzez zaznaczenie w koszyku opcji „Mam kupon rabatowy” i wpisanie kodu: KONFERENCJA25

 

Kup bilet

 

[img:2]

 

Kup karnet dwudniowy i odbierz darmowy bilet na spektakl!

Pierwsze 50 karnetów dwudniowych na Konferencję Scena Jutra 2020 nagrodzone zostaną darmową jednoosobowym biletem na jeden ze spektakli, które odbędą się na koniec każdego dnia Konferencji. Podczas składania zamówienia napisz w polu „Komentarze”, który spektakl Cię interesuje:

 

 • Halka

  19 LUTEGO 2020
  środa 19:00
  Sala Moniuszki
 • Czarodziejski flet

  20 LUTEGO 2020
  środa 19:00
  Sala Moniuszki

 

Kup bilet

 

Scena Jutra odbędzie się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie - najważniejszej instytucji operowej w Polsce. Dysponuje dwiema scenami, wystawia najważniejsze spektakle operowe w Polsce, organizuje istotne wydarzenia polskiej sceny kulturalnej. Teatr Wielki – Opera Narodowa powstał prawie 200 lat temu i od początku istnienia był centrum ważnych wydarzeń kulturalnych naszego kraju, sam wielokrotnie będąc ofiarą jego burzliwej historii. Wizja nowoczesnego, narodowego teatru od początku inspiruje przemiany w tej instytucji.

 

HiFi

Sennheiser obniża ceny zestawów XS Wireless Digital o ponad 40%
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz