NAMM'20: DiGiCo poszerza rodzinę konsolet Quantum modelem Quantum 5

23 stycznia 2020, 13:00
więcej info: Polsound sp. z o.o NAMM

Tegoroczny NAMM, jak zresztą zwykliśmy się przyzwyczaić, obfituje w nowości. Nie mogło tutaj zabraknąć także firmy DiGiCo, która tym razem zaprezentowała całą gamę premierowych produktów, jak i aktualizacji oprogramowania, obfitujących w nowe funkcje. Jednak jedną z najważniejszych premier jest Quantum 5 - konsoleta na miarę nadchodzącej dekady.

Quantum 5 kontynuuje sukces flagowca - Quantum 7. Jej silnik wpasowuje się idealnie w ramy SD5, co zapewnia 37 suwaków i trzy 15”, w pełni kolorowe, dotykowe ekrany TFT. Całości dopełnia legendarna podstawa Quantum, która zapewnia obsługę 450 kanałów w rozdzielczości 96kHz. W tym znalazło się 256 kanałów wejściowych, 128 szyn i matryce 36 x 36. Nie można także zapomnieć o ośmiu, indywidualnych portach MADI i dwóch slotach DMI (DiGiCo Multi-Channel Interface). Wbudowany został również port Waves i dwie pętle Optocore.

 

[img:1]
 

Silnik Quantum wyróżnia cały szereg rewolucyjnych funkcji. Mowa tutaj o Nodal Processing, który znacząco ułatwia kreowanie miksów IEM, Mustard zajmuje się modelowaniem channel-stripów na 48 kanałach, a Spice Rack “doprawia” brzmienie o dodatkowe 12 slotów processingowych, w tym Chili 6. Ten ostatni to sześciopasmowy kompresor, który korzysta z siły procesorów FPGA i świetnie sprawdzi się w obróbce wokali przy maksymalnym skupieniu na “problematycznych” częstotliwościach.

Wraz z konsoletą Quantum 338, Quantum 5 rozszerza dotychczasową ofertę serii Quantum. Jak każda z najnowszych konsolet, jest ona oparta na 7-generacji procesorach FPGA, która zapewnia niespotykaną wcześniej moc obliczeniową i niezrównaną elastyczność interfejsu.

 

[img:2]

więcej: digico.biz
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz