NAMM'20: Interfejsy audio od SSL - SSL 2 i SSL 2+

NAMM'20: Interfejsy audio od SSL - SSL 2 i SSL 2+

28 stycznia 2020, 08:00
Producent: Solid State Logic
Dystrybucja: AUDIOTECH NAMM

W zeszłym roku niemałe zamieszanie wywołała firma SSL, która zaprezentowała światu kompaktową konsoletę SiX. Określana mianem “Ultimate Desktop Mixer” zawierała w sobie popularne funkcje znane z legendarnych konstrukcji producenta, lecz w cenie, na którą tym razem pozwolić może sobie o wiele więcej osób. Tym razem otrzymujemy coś zupełnie innego, lecz na podobnych “zasadach”.

Mowa tutaj o nowych, kompaktowych interfejsach audio SSL 2 i SSL 2+. Z zewnątrz wyglądają dość klasycznie, z charakterystycznymi “SSL’owymi” gałkami oraz ilością złącz. W tym przypadku ważne jest jednak to, co kryje się wewnątrz. A są to dwa, wiodące w swojej klasie przedwzmacniacze mikrofonowe (130.5 dB EIN / 62 dB wzmocnienia). I tutaj, jak na tego legendarnego producenta przystało nie ma żadnych kompromisów. Gdyby jednak komuś brakowało jeszcze… tego “czegoś”, to mamy na pokładzie tryb “Legacy 4K”, który symuluje brzmienie jednej z najpopularniejszych konsolet na świecie.

 

 

Oprócz profesjonalnych złącz i kontrolek firm Neutrik i Alps, nowe interfejsy wyróżniają zaawansowane konwertery AKM 24-bit / 192 kHz i wysokonapięciowe wzmacniacze słuchawkowe. Oprócz tego otrzymujemy pokaźny pakiet oprogramowania SSL Production Pack, w którego skład wchodzi Avid Pro Tools First, Ableton Live Lite, SSL Native Vocal Strip & Drum Strip, Hybrid Keys, a także Loopcloud. Każdy z interfejsów zasilany jest ze złącza USB-C, które służy również do komunikacji z komputerem.

To, co różni SSL 2 od SSL 2+, to (w wersji z plusem) dwa wyjścia słuchawkowe, zestaw wyjść niezbalansowanych, a także zestaw we/wy MIDI.

 

[img:1]

[img:2]

 

Specyfikacja techniczna:

  • Współpraca z systemami operacyjnymi: Mac OS 10.11, Windows 8.1, Windows 10

  • Połączenie z komputerem: USB 2.0 Type C Connector (w zestawie przewód typ C-C oraz A-A) 

  • Preamp Mikrofonowy: EIN: -130.5 dB Gain Range: 62 dB 

  • Wejście Instrumental / Line: Max Instrument Input Level: +15 dBu Max Line Input Level:  +24 dBu

  • Wyjścia: Dynamic Range: 112 dB, Max Output Level: + 12.5 dBu 

  • Wyjścia słuchawkowe: Dynamic Range: 111 dB Max Output: +10 dBu 

  • Sample rates: 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz

 

[img:3]

[img:4]

[img:6]

[img:5]

 

 

Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Solid State Logic Solid State Logic www.solidstatelogic.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Solid State Logic rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz