Nowe oprawy od Elation oraz system DYLOS od Obsidian Control Systems na targach ISE 2020

Nowe oprawy od Elation oraz system DYLOS od Obsidian Control Systems na targach ISE 2020

Elation kontynuuje rozszerzanie wielokrotnie nagradzanej serii ruchomych głowic Artiste, a także kreatywnej i wysokiej jakości linii Fuze o standardzie teatralnym, i zaprasza specjalistów od oświetlenia na spotkania podczas trwających właśnie targów w Amsterdamie. Na tym samym stanowisku Obsidian Control Systems proponuje projektantom, programistom i operatorom wypróbowanie nowego silnika kompozycji pikseli DYLOS, który oferuje zupełnie nowe możliwości w mapowaniu pikseli.

 

Artiste Mondrian

Artiste Mondrian to w pełni wyposażona oprawa LED Profile FX i najjaśniejsza z oferty Elation. Oferuje ekstremalną wydajność i wysoką intensywność, a także możliwość uzyskania wąskiej wiązki świecenia, kompleksowy pakiet efektów z niekończącymi się możliwościami wycinania i szeroką gamą barw dzięki zastosowaniu systemu mieszania kolorów SpectraColor. Jasność ponad 50 000 lumenów pochodzi z wydajnego silnika LED 950 W, Mondrian może też pochwalić się przednią soczewką 226 mm (8 ¾ "), co daje możliwość świecenia na duże odległości.

 

[img:1]

 

Artiste Rembrandt

Artiste Rembrandt to niezwykle jasna, w pełni wyposażona oprawa LED Wash z możliwością przycinania wiązki, która oferuje wyjątkową wydajność i szeroką gamę kolorów dzięki silnikowi SpectraColor. Zapewniając do 51 000 lumenów z wydajnego silnika LED 950 W, Rembrandt jest idealnym urządzeniem do wszelkich zastosowań wymagających wydajnej głowicy typu wash, jasnej wiązki oraz cichej pracy, a także oszałamiających kolorów.

 

[img:2]

 

Artiste Monet

Artiste Monet, wykorzystywana w najbardziej prestiżowych miejscach, takich jak Metropolitan Opera w Nowym Jorku, to oprawa z profilem LED o 45 000 lumenów z innowacyjnym systemem CMYRGB SpectraColor. SpectraColor w połączeniu ze zmiennym CTO daje kolory, które wcześniej były niemożliwe do osiągnięcia, także te najbardziej nasycone. Kompleksowy pakiet efektów obejmuje gobo, animacje, pryzmaty, podwójny frost i iris o dużej prędkości. Obejmuje szeroki zoom i pełny blackout, 4-ramkowy system kadrowania z nieograniczonym indeksowaniem i ciągłą kontrolą rotacji.

 

[img:5]

 

Fuze Profile

Zaprojektowany z myślą zarówno o kreatywności, jak i jakości, Fuze Profile to zautomatyzowana ruchoma głowica LED o pełnym spektrum kolorów i kadrowaniem przeznaczona do zastosowań oświetleniowych, w których ważna jest precyzyjna  kontrola wiązki i wysoka jakość kolorów. Ma starannie dostrojoną matrycę LED RGBMA o wysokim CRI i jest wyposażona w takie funkcje, jak zoom, dwie tarcze gobo, tarczę animacji, frost, pryzmat i system kadrowania z możliwością całkowitego blackoutu.

 

[img:4]

 

Obsidian Control Systems

Obsidian Control Systems ma ma zaszczyt pokazać innowacyjny silnik kompozycji pikseli DYLOS, który znacznie przewyższa możliwości zwykłych systemów mapowania pikseli. DYLOS to kompleksowy zestaw narzędzi do dynamicznej animacji urządzeń, ekscytujących generatorów treści i odtwarzania multimediów, łatwo dostępny za pośrednictwem eleganckiego i przemyślanego interfejsu użytkownika.

Wszystkie systemy sterowania oświetleniem Obsidian są wyposażone w innowacyjne oprogramowanie do sterowania oświetleniem ONYX - potężną, ale łatwą do nauczenia platformę sterowania oświetleniem zaprojektowaną zarówno dla konsol sprzętowych, jak i systemów komputerowych. Produkty Obsidian Control Systems są dystrybuowane wyłącznie przez Elation Professional na całym świecie i są dostępne w różnych wielkościach w celu dostosowania do dowolnego miejsca i budżetu.

 

[img:3]

 

Ruchome głowy wash spot beam Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz