NAMM'20: Denon DJ rozbudowuje rodzinę Prime z modelami Prime 2 i Prime Go

NAMM'20: Denon DJ rozbudowuje rodzinę Prime z modelami Prime 2 i Prime Go

10 lutego 2020, 10:00
Producent: Denon DJ
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Denon DJ zaprezentował dwa nowe, samodzielne all-in-one systemy Prime - Prime 2 i Prime Go. Każdy z nich jest mniejszy od Prime 4, który swoją premierę miał w 2019 roku i posiadają nowoczesne rozwiązania, jak 7" ekran dotykowy HD i bardziej przenośne obudowy. Dodatkowo, są one w pełni kompatybilne z systemem Denon DJ Engine OS.

 

 

Denon DJ Prime Go

Prime Go to ultra-kompaktowy zestaw, który może być zasilany przy użyciu wbudowanej baterii, dając możliwość pracy przez ponad 4 godziny na pełnym ładowaniu. Każdy z dwóch decków posiada dodatkowo cztery, pracujące w trzech trybach (Hot Cue, Loop i Roll), kontrolki transportu, fadery pitch i przyciski pitch bend. Nad nimi znalazły się kontrolki odpowiedzialne za głośność i trójpasmową korekcję barwy. Sekcja miksera posiada fadery volume, crossfader, przyciski cue, Sweep FX i sekcję z możliwością przypisywania.

 

[img:1]

 

Na panelu tylnym znalazły się dwa wejścia mikrofonowe, wejście stereo AUX RCA, wyjście BOOTH i master, oparte zarówno na złączach XLR, jak i RCA. Nie mogło zabraknąć też wejścia i wyjścia USB, portu ethernet do funkcji Link i złącza zasilania. Na froncie swoje miejsce ma wejście na kartę SD i wyjścia słuchawkowe z regulacją głośności.

 

Denon DJ Prime 2

Z kolei Prime 2 ma taki sam layout jak Prime 4, z tą różnicą, że ekran dotykowy jest wielkości 7" (w Prime 4 było to 10"). Wszystko zawarte zostało też w bardziej kompaktowej obudowie. W standardzie Prime 2 posiada dwa wejścia mikrofonowe, sekcję FX (z kontrolkami filter zamiast Sweep FX) i wejścia SD, USB. Co ciekawe, pod spodem znalazło się miejsce na dysk SATA.

 

[img:2]

 

Nowe konsolety dedykowane są dla osób, które cenią sobie kompaktowość i jednocześnie nie potrzebują tak zaawansowanego urządzenia jakim jest Prime 4. Prime Go i Prime 2 świetnie sprawdzą się w domu, podróży i mobilnych performance.

 

Ceny:

  • Prime Go - 999$ (około 3.869 zł)
  • Prime 2 - 1.399$ (około 5.418 zł)

 

[img:4]

 
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Denon DJ Denon DJ

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Denon DJ rozwiń listę sklepów

Yamaha DM7 - Co ta konsoleta może?
Więcej wiadomości