ISE'20 - Cameo prezentuje nowości na rok 2020

ISE'20 - Cameo prezentuje nowości na rok 2020

19 marca 2020, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Firma Cameo nieustannie poszerza swoją ofertę oświetlenia wpasowując się w aktualne potrzeby rynku. Na tegorocznych targach ISE2020 pokazała niezwykle różnorodną ofertę: od oświetlenia dekoracyjnego po reflektory ledowe typu Fresnel. Firma zaprezentowała także nowe ruchome głowice do profesjonalnych zastosowań eventowych stając się coraz bardziej znaczącym producentem na rynku tego typu urządzeń.

Zapraszamy do obejrzenia naszej video-relacji ze stoiska Cameo na ISE2020, gdzie Bolesław Bernacki z Adam Hall bliżej przedstawia tegoroczne nowości.

 

 

Reflektory Cameo F2 i F4

Reflektory F2 i F4 są alternatywą dla klasycznych reflektorów typu Fresnel, opartą na żarówkach LED. Wersja F2 odpowiada konwencjonalnemu reflektorowi o moc 1kW, natomiast wersja F4 mocy 2kW. Występują w trzech wariantach kolorystycznych - ciepły biały, zimny biały oraz Full Colour oparty o diodę RGBW zapewniający szeroką gamę kolorów oraz odcienie bieli w zakresie 1600 do 6500 K. Wszystkie reflektory posiadają manualną regulację zoomu, tryb obsługi DMX oraz RDM, opcję wyboru krzywej ściemniania oraz ośmioskrzydłowe barndoory.

 

[img:1]

 

Wieża oświetleniowa Cameo H2 T

H2 T to propozycja Cameo w zakresie oświetlenia dekoracyjnego wnętrz. Wyposażona w diodę o mocy 180W, emituje strumień świetlny 10 500lm w kolorze ciepłej bieli. Można ją zamontować w suficie, bądź na ścianie lub kratownicy. Posiada możliwość sterowania za pomocą DMX, natomiast wymienne soczewki umożliwiają regulowanie kąta wiązki od 20 do 45 stopni.

 

[img:2]

 

Seria Cameo Drop

W serii drop Cameo posiada dwa rodzaje naświetlaczy do zastosowań zewnętrznych. B1 jest wyposażony w jedną diodę o mocy 15W, natomiast B4 w cztery diody. Obydwa modele są zasilane bakteryjnie i mogą pracować do 12 godzin. Sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego DMX-a, pilota na podczerwień bądź za pomocą przycisków na urządzeniu.

 

[img:6]

 

Cameo Opus i Evos

Seria Opus i Evos zawiera w sobie szereg profesjonalnych urządzeń typu "ruchoma głowa". Znajdują się tu zarówno washe, beamy, spoty jak i urządzenia hybrydowe. Na targach Cameo zaprezentowało Opus H5 czyli wash, beam, spot w jednym, Opus X profile - ruchomy profil o mocy 750W oraz Evos W7 czyli ruchomą głowę typu wash beam o zakresie wiązki od 4,5 do 55 stopni.

 

[img:5]

 
Ruchome głowy wash spot beam Reflektory PC, Fesnel Naświetlacze teatralne Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Kto był a kogo zabrakło?  Scena Jutra 2024
Więcej wiadomości