Ernie Ball Music Man Stingray Special - dziarski staruszek

Ernie Ball Music Man Stingray Special - dziarski staruszek

23 marca 2020, 12:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Nie ma chyba basisty, który nie kojarzyłby StinRay'a. Ta legendarna konstrukcja Ernie Ball Music Man doczekała się niedawno lekkiego liftingu i pod postacią StingRay Special Collection dziarsko wkracza w 2020 rok. 

 

 

[img:1]

 

Ernie Ball Music Man SingRay Special Collection to seria instrumentów przygotowanych przez legendarną firmę na 2020 rok. To co wyróżnia te wyjątkowe basówki na tle innych StingRay'ów, to sześć unikalnych wykończeń, jeszcze bardziej ergonomiczne kształty korpusu oraz nowy, 18-voltowy preamp zasilający ulepszone przetworniki, oparte na neodymowych magnesach.

 

[img:2]

 

W instrumentach tych nie pominięto żadnego detalu, o czym świadczą choćby "odchudzone" klucze na główce, zapewniające jeszcze lepsze wyważenie basu czy specjalne łączenie główki z korpusem, zapewniające jeszcze lepszy dostęp do wyższych progów.

 

[img:3]

 
Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Trzy zasilacze do efektów od Eventide
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz