Droneberger Showtechnik inwestuje w Elation Paladin - Program Starnacht pełen koloru i efektów

Droneberger Showtechnik inwestuje w Elation Paladin - Program Starnacht pełen koloru i efektów

19 czerwca 2020, 09:00
Producent: Elation

Starnacht (Star Night) to jeden z bardziej popularnych programów muzycznych na żywo w telewizji w krajach niemieckojęzycznych. Program, nadawany z Austrii od 2000 roku, ma kilka edycji i jest znany z różnorodnej mieszanki artystów krajowych i międzynarodowych, którzy występują w festiwalowej atmosferze na tle majestatycznych scenerii, takich jak Diabelski Młyn w Wiedniu lub spektakularne szczyty Alp.

Droneberger Showtechnik z siedzibą w Austrii, oferujący pełen zakres usług związanych z wydarzeniami, specjalizuje się w produkcjach telewizyjnych i od lat 2005/2006 oświetla pokazy Starnacht. Firma, która działa w mieście Klagenfurt, szukała elastycznej oprawy oświetleniowej, aby wzbogacić Starnacht o kolory i efekty świetlne, zeszłego lata kupiła wielofunkcyjne lampy Elation Professional Paladin do zastosowania na Starnacht am Wörthersee, Starnacht aus der Wachau i innych wydarzeniach.

 

[img:2]

 

Paladin odegrał kluczową rolę w oświetleniu Starnacht, powiedział szef Droneberger Showtechnik Friedrich Droneberger, który zajmuje się oświetleniem i scenografią do pokazów Starnacht i pracuje nad nimi od samego początku. Wybraliśmy Paladin ze względu na możliwość strefowej kontroli pikseli. Bardzo ważne było dla nas, aby każdy segment LED był kontrolowany indywidualnie, abyśmy mogli dostosować ich wygląd i oraz zmapowane pod nie video. Co więcej, zakres zoomu był kluczowy, podobnie jak fakt, że mają stopień ochrony IP65, ponieważ nasze wydarzenia to pokazy plenerowe i zawsze może zdarzyć się zła pogoda. 

 

Paladin to wszechstronne światło stroboskopowe / blinder / wash od Elation z zoomem, w którym znajdują się 24 diody LED RGBW o wysokiej mocy 40W. Jego hybrydowe właściwości dają mu możliwość dostarczania efektów stroboskopowych / blinder, funkcję washa lub, ze względu na kontrolę pikseli i ich mapowanie - ciekawego wyglądu, a nawet efektów migotania ciepłego lub zimnego światła. Elation niedawno rozszerzyło linię Paladin o trzy nowe urządzenia - Paladin Cube, Paladin Brick i Paladin Panel - wszystkie również o stopniu ochrony IP65.

 

[img:1]

 

W lipcu zeszłego lipca dla Starnacht am Wörthersee Droneberger zamontował na scenie pokaźny zestaw urządzeń Paladin. Transmisje na żywo w austriackim krajowym kanale telewizyjnym ORF, zeszłoroczne programy Starnacht znów były dużym sukcesem. Podczas gdy tegoroczne pokazy zostały przełożone z powodu przepisów Covid-19, popularny program muzyczny w stylu festiwalu powróci w 2021 roku bardziej zjawiskowo niż kiedykolwiek.

 

  • Światło efektowe: Chris Moylan and Raphael Demonthy
  • Światło białe: Markus Ruhnke and Tobias Heydthausen
  • Disguise Server: Ing. Friedrich Droneberger

 

wash Stroboskopy Blindersy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Kramer przypomina nam o latach 80-tych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz