Instytut Abbey Road potwierdza oficjalne partnerstwo z Sontronics

Instytut Abbey Road potwierdza oficjalne partnerstwo z Sontronics

1 lipca 2020, 11:00
Producent: Sontronics
Dystrybucja: AUDIOTECH

Związek między Abbey Road Institute (ARI) a Sontronics, sięga czasów założenia szkoły w 2015 roku, po wielu latach ścisłego zaangażowania marki i samego Abbey Road Studios (gdzie opracowano wiele prototypów mikrofonów Sontronics). Absolwent ARI, Chris Cook, który był studentem pierwszego naboru Instytutu, dołączył do zespołu Sontronics w 2016 roku i jest teraz pełnoetatowym menedżerem produktu dla marki Sontronics. Zarówno Chris, jak i Trevor Coley (założyciel i projektant Sontronics) regularnie prowadzą warsztaty mikrofonowe i nagraniowe w londyńskim kampusie, ucząc jak uzyskać najlepsze wyniki dzięki zrozumieniu rodzajów mikrofonów, prawidłowego rozmieszczenia i różnych technik nagrywania.

Oficjalne partnerstwo zapewnia studentom Instytutu produkcji muzycznej dodatkowe doświadczenia edukacyjne dzięki kursom mistrzowskim, warsztatom internetowym i stażom na miejscu w siedzibie głównej Sontronics – w Dorset, a także dostęp do pełnej oferty wysokiej jakości mikrofonów Sontronics oraz szansę wypróbowania i wyrażania opinii na temat nowych prototypów. Sontronics zawsze kładł duży nacisk na edukację, a to partnerstwo stanowi doskonałą okazję do podzielenia się wiedzą techniczną i wiedzą marki z kolejnym pokoleniem producentów, inżynierów i artystów.

 

[img:4]

 

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszej współpracy z Abbey Road Institute, gdzie z radością stwierdzamy, że nasze mikrofony są używane na co dzień i oczywiście wszystkie nasze nowe prototypy są poddawane testom w Abbey Road Studios pod czujnym okiem głównego technika – Lestera Smitha. Naszą pasją jest tworzenie innowacyjnych produktów i budowanie klasyki przyszłości, ale poświęcamy się również dzieleniu się wiedzą i pomaganiu innym w rozwijaniu ich umiejętności. Nasza współpraca z Abbey Road Institute doskonale odzwierciedla te dwa aspekty Sontronics.

Trevor Coley - założyciel i projektant Sontronics

 

[img:1]

 

Dziś, gdy znaczna część świata wciąż żyje w bardzo różnych okolicznościach, zespół Instytutu dostosował swoje metody nauczania, prowadząc zajęcia drogą elektroniczną, a personel ściśle współpracował z Sontronics, aby opracować warsztaty online i transmisje na żywo, z których pierwsze miały miejsce w piątek 15 maja. Nowe warsztaty są dostępne nie tylko dla londyńskich studentów, ale także udostępniane innym instytutom w Europie i Afryce Południowej.

 

Będziemy nadal ściśle współpracować ze studentami i absolwentami Abbey Road Institute na całym świecie, dzieląc się naszą pasją do projektowania produktów i doświadczenia w zakresie technik nagrywania, osobiście lub przy użyciu nowych technologii, współpracując ze sobą zdalnie.

Chris Cook - kierownik ds. Produktu w firmie Sontronics i absolwent Abbey Road Institute

 

[img:2]

 

Trevor i jego zespół opracowali szeroką gamę doskonale brzmiących mikrofonów, które okazały się dużym hitem zarówno wśród pracowników, jak i studentów. Od czasu współpracy z Sontronics otrzymaliśmy ogromnie wysoki poziom spersonalizowanego wsparcia edukacyjnego. Cieszę się, że możemy teraz oficjalnie ogłosić ich jako jednego z naszych kluczowych partnerów.

Mike Sinnott - menedżer kampusu Abbey Road Institute

 

O Abbey Road Institute

Abbey Road Institute jest specjalistyczną szkołą produkcji muzycznej zrodzoną ze współpracy światowej sławy Abbey Road Studios i Universal Music Group. Rozpoczęty w Londynie we wrześniu 2015 r., teraz posiada szkoły w Niemczech, Holandii, Francji i Afryce Południowej, a nowy kampus zostanie otwarty w Miami w USA na początku 2021 roku. Instytut oferuje innowacyjny, roczny program praktyk, zaawansowany dyplom produkcji muzycznej i inżynierii dźwięku, zaprojektowany dla branży przez branżę. Praktyczne szkolenie przygotowuje początkujących producentów muzycznych do pracy w szybkim i intensywnym środowisku nagrywania, wyposażając ich w najbardziej odpowiednie umiejętności i wiedzę potrzebne do rozpoczęcia pracy i rozwoju kariery.

 

[img:3]

 

O Sontronics

Brytyjska marka mikrofonów została założona przez muzyka i inżyniera – Trevora Coleya – w 2004 roku i zaprezentowana światu podczas targów NAMM Show w 2005 roku. Etos firmy z Dorset zawsze polegał na projektowaniu innowacyjnych produktów, które zapewniają znakomite wyniki w realistycznej cenie. Z biegiem lat asortyment Sontronics powiększył się o małe i duże membrany, wielokrotnie nagradzane mikrofony lampowe, przystępne cenowo mikrofony dynamiczne, w tym nowy Podcast Pro, piękne mikrofony wstęgowe zasilane fantomowo oraz mikrofony specyficzne dla instrumentów do perkusji, gitar, wokali i wzmacniaczy gitarowych. Mikrofony Sontronics są kochane przez ogromną liczbę znanych użytkowników i obserwujących, od Eda Sheerana po Glyndebourne Opera, a także przez niektórych z najbardziej płodnych producentów, kompozytorów i studiów na świecie.

 

Mikrofony

Gdzie kupić?

Sontronics Sontronics www.sontronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Sontronics rozwiń listę sklepów

HiFi

Test gitary elektrycznej Sterling AL 40 Albert Lee
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz