AuviTran nową marką w dystrybucji Audio Plus

AuviTran nową marką w dystrybucji Audio Plus

2 lipca 2020, 12:00
Producent: AuviTran
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Firma Audio Plus poinformowała, że od czerwca 2020 posiada w dystrybucji kolejną innowacyjną markę audio: AuviTran. Ta manufaktura, wyspecjalizowana w sieciowych rozwiązaniach audio o niewiarygodnych możliwościach, mieści się pod Grenoble na południu Francji.

Innowacyjne urządzenia tej marki stanowią krok milowy w dziedzinie sieci audio, ponieważ pozwalają połączyć składowe dużych i małych projektów w jeden ekosystem – zarówno w instalacjach audio, jak i rentalu.

Oferta marki AuviTran dzieli się na trzy główne grupy:

  • Audio ToolBox – wszechstronne i elastyczne platformy o modułowej konstrukcji, będące konwerterami audio „wszystkiego na wszystko” (m.in. AVB, Cobranet, Dante, AES-67, AES/EBU, ADAT, MADI). Cztery rodzaje ram głównych z dużym wyborem kart interfejsów pozwala na wszechstronne zastosowanie systemu Audio ToolBox w instalacji, rentalu czy broadcast nie tylko jako konwerter, ale także jako potężny procesor audio z zaawansowanym przetwarzaniem DSP.

 

[img:3]

 

  • AVDT-BOB – unikatowe kompaktowe moduły przyłączeniowe (break-out boxy) z wbudowanym DSP i mikserem audio w jednym. To wszechstronne narzędzie w instalacjach, pozwalające na stworzenie sieci audio opartej na Dante przy użyciu jednej skrętki, a zarazem procesor sygnałowy DSP z możliwością zdalnego sterowania poprzez aplikację mobilną. Występują w kilku konfiguracjach I/O z wyborem standardów gniazd wejść/wyjść.

 

[img:1]

 

  • AV-Wall – bezkonkurencyjne na rynku ścienne moduły I/O z Dante, dostępne w kilku konfiguracjach wejść/wyjść, wyposażone także w moduł Bluetooth (wbudowany lub jako opcja). Możliwość lokalnej regulacji wzmocnienia wejścia mikrofonowego, gniazda XLR oraz minijack, niezwykle kompaktowe wymiary modułu 45 x 45 mm czy wreszcie możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną czynią z AV-Wall obowiązkową pozycję w każdej instalacji systemów audiowizualnych.

 

[img:2]
 

O firmie AuviTran

Założona w 2003 roku w Grenoble firma AuviTran specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych audio. Zarówno jej założyciel, Yves Ansade, jak i większość pracowników, to absolwenci licznych technologicznych uczelni Grenoble, słynnego ośrodka naukowo-technologicznego Francji. Innowacyjność marki przejawia się w cechach produktów, które są inteligentnymi i elastycznymi rozwiązaniami, spełniającymi wiele różnych potrzeb w dziedzinie audio. Już podczas ich projektowania zapewniono duże możliwości rozbudowy. Produkty AuviTran są stworzone z pasją, a także z troską o środowisko naturalne i dobór wysokiej jakości materiałów, zaś produkcja odbywa się wyłącznie w Europie.

 

Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

AuviTran AuviTran www.auvitran.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > AuviTran rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości