Nowy start Premier Entertainment Group z Elation Fuze SFX

Nowy start Premier Entertainment Group z Elation Fuze SFX

5 sierpnia 2020, 09:00
Producent: Elation

Zlokalizowana w Dothan w Alabamie, w południowo-wschodniej części stanu, Premier Entertainment Group nabyła ostatnio 20 urządzeń Elation Fuze SFX Spot FX wraz z innym sprzętem w ramach strategii, w której firma eventowa będzie bardziej koncentrowała się na rynku turystycznym.

Aby być dobrze przygotowanym po wygaśnięciu ograniczeń związanych z Covid-19, prezes i właściciel Premier Entertainment Group - Dave Guiler - przygotował wyposażenie oświetlenia zaprojektowane tak, aby szybko zapełnić ciężarówki sprzętem przystosowanym do załadunku podczas tras, który sprawdzi się również na festiwalach i jednodniowych pokazach.

 

Naszym celem jest przygotowanie całego sprzętu i personelu tak, aby ponownie ruszyć z miejsca gdy tylko będzie to możliwe - mówi  Dave Guiler o niedawnym zakupie ruchomych głów Elation Fuze SFX LED. Taki był cel zakupu - łatwe i szybkie skompletowanie zestawu urządzeń, więc kiedy to się skończy, nie będziemy musieli się martwić o brakujące elementy.

 

[img:1]

 

Guiler założył Premier Entertainment Group w 2007 roku, kiedy miał zaledwie 18 lat i od tego czasu rozwijał firmę. Kupił sprzęt od Elation około pięć lat temu, m.in. Platinum FLX, posiada także Fuze Wash 350s. Obecnie 85% jego ruchomych głów to marka Elation.

 

Mieliśmy Platinum FLX, które były fenomenalnymi światłami, ale często zbyt dużymi jak na pokazy, które robiliśmy. - komentuje Guiler. Fuze SFX jest wysokiej jakości i wszechstronny, podobnie jak FLX, ale ze źródłem 300 W LED i zajmuje mniej miejsca. Jeśli chodzi o zużycie energii i moc wyjściową, jest to dokładnie to, czego potrzebowaliśmy i dobrze pasuje do rozmiaru wydarzeń, które robimy.

 

Unikalna kombinacja oprawy typu spot i efektowej

Fuze SFX to kompaktowa, wielofunkcyjna oprawa LED z mieszaniem kolorów CMY, 18 starannie zaprojektowanymi gobo i zoomem od 4.5° do 38°.

 

Każdy element zestawu funkcji był dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy - mówi Guiler. Chcieliśmy oprawy CMY z super szerokim kątem wiązki, która mogłaby również świecić wąsko, aby uzyskać ładną wiązkę, gdy jej potrzebujemy. Uwielbiam też w niej efekty przestrzenne gobo. 

 

Oprócz dobrego dopasowania do festiwali średniej wielkości i pokazów, w których specjalizuje się PEG, Guiler mówi, że SFX jest również dobrym wyborem do mniejszych miejsc w pobliżu ich firmy, w którym robią wiele koncertów, a także do nowego miejsca w mieście, które jest dwa kroki od nich.

 

[img:3]

 

Guiler współpracował z firmą Freed Sales, przedstawicielem producenta Elation, która przedstawiła mu Fuze SFX i pokazała mu światło.

 

Są prawdopodobnie najlepszymi przedstawicielami, z którymi kiedykolwiek mieliśmy do czynienia - mówi. Jeśli jesteśmy ciekawi światła i tego, jak prezentuje się w porównaniu z innym, mogę polecić [Freed Sales President] Dustina Pesnella lub naszego przedstawiciela regionalnego Todda Small'a, oni albo wyślą nam sprzęt w ciągu tygodnia, albo przyjadą ze swoim demo show. Byli absolutnie fenomenalni jako partnerzy, również jeśli chodzi o produkty ADJ.

 

Oprawy Fuze SFX już spotkały się z zainteresowaniem, ponieważ zostały wynajęte na niedawny film z recitalem tanecznym. Bluewood Productions, z siedzibą w Huntsville, zażądało potężnego światła, aby przebić się przez teatralne washe, jednocześnie dostarczając efektów w przestrzeni, które można uchwycić na filmie. SFX właśnie to zrobił i już zapewnił przyszły udział w różnych sztukach. Zarówno PEG, jak i ich partnerzy produkcyjni nie mogli być bardziej zadowoleni z obrotu sprawy.

 

[img:2]

 
Ruchome głowy wash spot beam

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

NAMM'21: Znamy zwycięzców 36. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz