Nowe miejsce pielgrzymek fanów EDM - Club Rezidenca w centrum uwagi dzięki Cameo

Nowe miejsce pielgrzymek fanów EDM - Club Rezidenca w centrum uwagi dzięki Cameo

3 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

W przeszłości turyści podróżujący do gminy Sveta Ana w północno-wschodniej Słowenii zazwyczaj odwiedzali stary kościół parafialny - punkt początkowy słynnej ścieżki pielgrzymkowej. Wszystko zmieniło się jednak w październiku 2019 roku, kiedy to spokojne miasteczko otworzyło nową atrakcję dla fanów EDM: Club Rezidenca. Nie tak spokojne jak ścieżka pielgrzyma, dwa parkiety taneczne klubu Rezidenca wyposażone są w szeroką gamę reflektorów Cameo zainstalowanych przez integratora systemów Ozvocen.si.

 [img:6]

 

Zespół kierowany przez dyrektora Ozvocen.si, Tomaža Bačuna, wyposażył klub w ruchome głowice AURO SPOT 200 LED i MOVO BEAM Z100 do tworzenia efektów świetlnych na scenie na parterze. Kilka reflektorów TS60 RGBW na przedniej kratownicy zapewnia kolory bazowe, które zmieszane są ze światłem kontrowym - spotami PAR FLAT PRO 7 XS Quad-LED. 12 barów TRIBAR 400 IR LED również odgrywa kluczową rolę w projekcie oświetlenia: ożywiają parkiet dzięki dynamicznym efektom kolorystycznym tuż nad głowami gości klubu.

FLASH BAR 150 zawieszony w każdym narożniku kratownicy dodaje jeszcze więcej atrakcyjności przestrzeni dzięki efektom stroboskopu i blindera. Żaden klub nie byłby kompletny bez laserów. Tu, w klubie Rezidenca to zadanie spełnia Cameo LUKE 700 RGB.

 

[img:4]

[img:7]

 

Oprócz głównego piętra Rezidenca ma również drugą scenę, której niskie sufity nadają undergoundowego klimatu. Kompaktowe MOVO BEAM Z100, ze swoimi ostro skupionymi wiązkami, wykorzystują tutaj swoje mocne strony. MOVO współpracują z równie kompaktowymi ruchomymi głowicami HYDRABEAM 1000 RGBW. UV LED bary - UV BAR 200 IR i TRIBAR 400 IR tworzą atmosferę i oświetlają schody i stopnie.

 

W przypadku klubu Rezidenca potrzebowaliśmy kompaktowej, ale wydajnej technologii oświetleniowej, na którą zarówno nasz klient, jak i my możemy zawsze liczyć. Ziga Krajnc z Adam Hall (Przedstawiciel Handlowy w Słowenii i Chorwacji) zapewnił nam doskonałe wsparcie. Cameo to młoda, innowacyjna i szybko rozwijająca się marka oświetleniowa, która zawsze zaskakuje nas nowymi podejściami. Już nie możemy się doczekać przyszłych projektów! 

Tomaž Bačun - Ozvocen.si

 

[img:1]

[img:3]

[img:2]

[img:5]

 

Urządzenie wykorzystane w Club Rezidenca:

 
 • 6× Cameo MOVO BEAM Z100
 • 6× Cameo AURO SPOT 200
 • 3× Cameo TS60 RGBW
 • 1× Cameo INSTANT HAZER 1400 T PRO
 • 12× Cameo TRIBAR 400 IR
 • 4× Cameo FLASH BAR 150
 • 12× Cameo FLAT PRO 7 XS
 • 4× Cameo HYDRABEAM 1000 RGBW
 • 4× Cameo UV BAR 200 IR
 • 2× Cameo LUKE 700 RGB
 • 1× Cameo SB6 DUAL
 • 1× Cameo CONTROL 6

 

Ruchome głowy wash spot beam Efekty / Lasery Lasery Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo na gali rozdania nagród M.A.M.A.
Więcej wiadomości