ETC Source 4WRD II - obniż zużycie energii o ponad 70%

ETC Source 4WRD II - obniż zużycie energii o ponad 70%

27 sierpnia 2020, 10:00
Producent: ETC

Nadeszła druga generacja reflektorów ETC Source 4WRD. Te innowacyjne oprawy LED o białym świetle są bezpośrednimi zamiennikami obecnych już na rynku opraw z żarówkami wolframowymi Source Four. Source 4WRD II są jaśniejsze niż lampa 575W o długiej żywotności i są dostępne zarówno z ciepłobiałymi, jak i zimnobiałymi matrycami LED.

Source 4WRD II można ściemniać za pomocą standardowego DMX lub większości istniejących ściemniaczy. Urządzenia są przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają przejście na oprawy LED lub dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach wymiany źródła światła i obniżyć zużycie energii o ponad 70%.

 

 

Oprawy Source 4WRD II dostępne są ze źródłami emitującymi zarówno ciepłą, jak i chłodną barwę bieli. Ciepła biel 80+ CRI (Tungsten) lub 90+ CRI (Tungsten Gallery) znajdzie zastosowanie w teatrach i innych miejscach wymagających ciepłego białego światła. Chłodna biel 90+ CRI (Daylight Gallery, 5900K) sprawdzi się w przypadku studiów telewizyjnych, targów przemysłowych i innych wydarzeń na żywo wymagających mocnego, jasnego światła, które barwą przypomina światło dzienne.

 

[img:2]

ETC Source 4WRD II zapewnia o 20% więcej światła niż Source Four PAR z lampą 750W o długiej żywotności.

 

[img:4]
[img:5]

 

Nowa generacja Source 4WRD wykorzystuje tą samą wytrzymałą konstrukcję z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co oryginalne oprawy Source 4WRD i wytwarza to samo gładkie, równe pole światła. Jedyną zmianą jest zamiana lampy 575W na źródło LED o mocy 155W, a co za tym idzie wszystkie istniejące obiektywy PAR i akcesoria Source Four są kompatybilne z nowymi oprawami. Na przykład ten sam zestaw czterech soczewek zatrzaskowych, znanych z poprzedniego modelu, może pracować również z oprawami Source 4WRD II.

 

[img:1]

 

Wymiany źródła światła z wolframowego na LED można dokonać w kilka sekund i bez specjalistycznych narzędzi. Ta sama optyka, te same akcesoria, taka sama elastyczność jak w przypadku opraw Source Four.

 

[img:3]

 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Testujemy najlepsze, co Alvarez ma do zaoferowania
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz