Ayra PRO10 SUB - Subwoofer do domowego studia nagrań?

Ayra PRO10 SUB - Subwoofer do domowego studia nagrań?

26 października 2020, 09:00
Producent: RCF

Ayra PRO10 SUB to referencyjny subwoofer studyjny, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań bliskiego pola, ale równie dobrze nadaje się do domowego studia nagrań. Nowość od RCF wyposażono w wysokiej jakości, 10" kompozytowy głośnik niskotonowy, a to, co zasługuje na uwagę, to dedykowany 300W wzmacniacz RMS klasy D, bezodblaskowa konstrukcja obudowy przedniej oraz porty bass reflex o niskich zniekształceniach, umieszczone na panelu przednim.

PRO10 SUB posiada wejścia stereo XLR, TRS i RCA oraz wyjście stereo z możliwością wyboru częstotliwości zwrotnicy od 50Hz do 120Hz. Przełącznik zmiany polaryzacji znajduje się na tylnym panelu. Na tylnym panelu znajduje się również gniazdo TS do podłączenia przełącznika nożnego dla subwoofera i bypassu filtra górnoprzepustowego.

 

[img:2]Parowanie Ayra PRO10 SUB z monitorami studyjnymi RCF zapewnia optymalny monitoring z dużym zapasem i wydajnym lowendem. Dzięki wzmacniaczowi RMS klasy D o mocy 300 W, zakresowi częstotliwości od 25 do 120 Hz oraz regulowanej zwrotnicy drugiego rzędu od 50 do 120 herców, PRO10 dostarcza wystarczającą moc dla każdej wielkości pomieszczenia mikserskiego. Przełącznik nożny bypass wyłącza zwrotnicę górnoprzepustową i wycisza subwoofer, zapewniając pełny zakres dźwięku na monitorach bez konieczności wyłączania subwoofera.

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF na temat produkcji głośników, konstrukcja obudowy z niskorezonansowej płyty wiórowej jest zgodna z wymaganiami wielu profesjonalnych inżynierów dźwięku. Niepożądane rezonanse obudowy są usuwane przy pomocy starannego projektu elektroakustycznego.

 

[img:1]

 

Pełna gama złączy analogowych i elementów sterujących na tylnym panelu pozwala na optymalne opanowanie systemu monitoringu. Zachowanie systemu w niskich częstotliwościach jest starannie zarządzane za pomocą regulowanego wyjścia crossovera dla monitorów stereo. Nisko turbulencyjny przedni port bass reflex pozwala na najlepszą elastyczność w umiejscowieniu subwoofera.

 

[img:3]

 

[img:4]

 

więcej: www.rcf.it
Kolumny i głośniki Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz