Visual Productions DaliCore - architektoniczny hybrydowy sterownik DALI i DMX

Visual Productions DaliCore - architektoniczny hybrydowy sterownik DALI i DMX

3 listopada 2020, 08:00
Producent: Visual Productions
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

W miarę rozwoju branży architektonicznej coraz bardziej zbliża się ona do rynku tradycyjnego oświetlenia architektonicznego. W związku z tym Visual Productions wkracza do segmentu architektonicznego wraz z rozwojem DaliCore - sterownikiem oświetlenia dla protokołu DALI.

DaliCore to kontroler oświetlenia, który obsługuje protokół DALI i w oczekiwaniu na aktualizację oprogramowania obsługuje również protokoły DALI-2 i DT-8. Sterowni DaliCore to idealne rozwiązanie dla samodzielnej instalacji DALI, ponieważ DaliCore zajmuje się uruchamianiem i codzienną kontrolą opraw DALI.

 

[img:1]

 

DaliCore może odbierać dowolny protokół, taki jak DMX, Art-Net lub sACN, i wyzwalać wymagany komunikat sterujący DALI. Skutkuje to znacznie płynniejszymi krzywymi ściemniania w przeciwieństwie do konwersji wartości DMX w czasie rzeczywistym na wartości DALI.

Chociaż port DMX DaliCore może być używany do konwersji, w rzeczywistości jest przeznaczony do ułatwienia instalacji hybrydowych DALI i DMX. Dzięki DaliCore możesz wybierać sceny świetlne, które obejmują zarówno urządzenia DALI, jak i DMX, wyposażone w RDM do wykrywania i konfigurowania świateł DMX.

 

[img:2]

 

Włączając DaliCore do sieci DALI, system oświetlenia można rozszerzyć o wszystkie inne urządzenia sterujące z gamy produktów Visual Productions. DaliCore pozwala na płynne połączenie, na przykład, z panelem przycisków B-Station2, konfigurowalną aplikacją GUI Kiosc, montowanym na ścianie ekranem dotykowym Kiosc Touch i zaawansowanym kontrolerem oświetlenia DMX CueCore2.

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

Visual Productions Visual Productions www.visualproductions.nl

Dystrybucja w Polsce:

Prolight sp. z o.o.

tel.: +48 22 648 04 07
adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Prolight sp. z o.o.

HiFi

Ashley Henry i AyChibs czarują w trzeciej części Made To Express
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz