Yamaha RIVAGE PM - Najnowsza aktualizacja 4.2 już dostępna

Yamaha RIVAGE PM - Najnowsza aktualizacja 4.2 już dostępna

21 października 2020, 10:00

Kilka dni temu została wypuszczona najnowsza wersja oprogramowania firmware do systemów miksujących RIVAGE firmy Yamaha.

Wersja 4.2 dostarcza użytkownikom obsługę karty rozszerzeń WSG-HY128 od Waves. Zapewnia ona 128 kanałów processingu audio z ultra-niską latencją przy wykorzystaniu wtyczek kompatybilnych z SoundGrid. Od teraz użytkownicy mogą, oprócz wydajnych wtyczek wbudowanych w systemy RIVAGE korzystać także z dziesiątek legendarnych wtyczek Waves używanych w studiach nagrań na całej ziemi.

 

[img:2]

 

Waves jest podekscytowany możliwością wsparcia konsolet Yamaha z serii RIVAGE PM przy pomocy naszej karty Waves WSG-HY128. Ta karta pozwoli realizatorom na zmaksymalizowanie kreatywności, zapewniając im dostęp do wielu różnorodnych wtyczek Waves i rozszerzając liczbę I/O z wyjątkowo niską latencją - wszystko dzięki technologii Waves SoundGrid.

Mick Olesh - Wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu firmy Waves

 

[img:1]

 

Konsolety Yamaha zawsze były projektowane tak, aby w bardzo przejrzysty sposób dostarczać realizatorom bezkompromisowego dźwięku i prostoty obsługi. Taka też jest seria RIVAGE PM. W dzisiejszym świecie audio dodatkowe wtyczki odgrywają istotną rolę w tworzeniu sceny dźwięku, a warto wspomnieć, że już dużo wcześniej Yamaha bardzo blisko współpracowała z Waves Audio, aby wprowadzić SoundGrid do swoich cyfrowych mikserów wyposażonych w gniazda na karty MY. Wraz z nową kartą WSG-HY128 jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownej ścisłej współpracy z Waves w celu wprowadzenia bogatego świata wtyczek obsługujących SoundGrid do swoich flagowych, cyfrowych systemów miksowania.

Motome Tanaka - Kierownik grupy Yamaha w grupie PA Marketing & Sales

 

więcej: pl.yamaha.com
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

M. Ostrowski sp. j.

adres:
ul. Muzyczna 1 55-330 Błonie

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz