Webinar Genelec na Post Production Forum 2020 już 4 grudnia

Webinar Genelec na Post Production Forum 2020 już 4 grudnia

27 listopada 2020, 10:00
Producent: Genelec

Post Production Forum to wydarzenie w całości poświęcone post produkcji audiowizualnej. Tegoroczna edycja odbędzie się online, a do przeprowadzenia paneli eksperckich zostali zaproszeni branżowi specjaliści - twórcy znanych produkcji jak „Spider Man: Homecoming, „Piraci z Karaibów, „Wiedźmin” czy „Transformers”. Podczas prelekcji dowiemy się o najnowszych technologiach i spotkamy się z przedstawicielami polskiej branży post produkcji. Uczestnicy będą mieli szansę na interakcję z prelegentami oraz zadawanie pytań.

Konsbud Audio, dystrybutor marki Genelec, zaprasza na webinar pt. „Studyjne monitory odsłuchowe Genelec z serii SAM z systemem automatycznej kalibracji. Kompleksowe rozwiązania do wielokanałowej postprodukcji dźwięku”, który odbędzie się we współpracy z Post Production Forum.

 

[img:1]

 

Webinar ma na celu przybliżenie kompleksowych rozwiązań fińskiego producenta monitorów w zakresie doboru, lokalizacji, instalacji, kalibracji oraz zarządzania wielokanałowymi zestawami odsłuchowymi w studiach nagraniowych i postprodukcyjnych (TV, kino, broadcast).

Zaprezentowane zostaną zasady doboru monitorów i ich właściwej lokalizacji w pomieszczeniu, możliwości automatycznej kalibracji oraz sterowania, w obrębie autorskich rozwiązań Genelec, odpowiadających zapotrzebowaniu rynku na nowoczesne wielkoformatowe systemy odsłuchu od Stereo do Dolby Atmos.

 

Data i godzina: 4 grudnia 2020 (piątek), godz. 14:00

Rejestracja: https://www.landpage.co/genelecppf

 

Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

Pobierz najnowszą aktualizację dla X1850 Prime i X1800 Prime
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz