Polsound i Shure zapraszają na konferencję MCCT Online Week

Polsound i Shure zapraszają na konferencję MCCT Online Week

2 marca 2021, 12:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Polsound wraz z marką Shure weźmie udział w Konferencji MCCT Online Week. MCCT czyli "Meeting, Communication, Collaboration, Trends" to nowa konferencja, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej.

Podczas spotkania obie firmy opowiedzą o tym, jak ważna jest zrozumiałość mowy w trakcie wideokonferencji oraz jak zadbać o najwyższą jakość dźwięku w trakcie spotkań online.

 

[img:1]

 

Rok 2020 pokazał, że wszyscy musimy się dostosować do nowej rzeczywistości, poznać inne niż dotychczas narzędzia pracy i nauczyć się skutecznie ich używać. Stanowiska pracy nadal muszą pozostać ergonomiczne, a komunikacja wygodna, szybka i bezpieczna. Spotkania, szkolenia, webinaria i eventy online to teraźniejszość i przyszłość. O tym wszystkim porozmawiamy podczas trzydniowej konferencji w atrakcyjnej i nowoczesnej formule online – MCCT ONLINE Week 2021.

 

Konferencja MCCT jest adresowana do firm, instytucji, użytkowników biznesowych, którzy w swojej pracy stosują lub planują użytkowanie nowoczesnych systemów do: pracy zdalnej, prowadzenia spotkań w swoich biurach lub na odległość, bezpiecznej wymiany danych, idei, pomysłów, organizowania szkoleń, kursów, eventów online. Spotkanie skierowane jest do pracodawców i pracowników, jak również do: projektantów, architektów, konsultantów, integratorów, właścicieli obiektów.

 

więcej: mcct.pl
Nagłośnienie instalacyjne Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz