Gitarowe (?) białe kruki: Oneonta Stanley Clark Spellcaster

Gitarowe (?) białe kruki: Oneonta Stanley Clark Spellcaster

4 marca 2021, 09:00
Producent: Oneonta

Oneonta SCS to gita... nie wróć, to ba... no też do końca nie. To instrument, który łączy w sobie cechy Stratocastera oraz basu. Nie do końca rozumiemy logikę stojącą za powstaniem tej hybrydy, ale trzeba przyznać, że jest ładna! 

Oneonta Stanley Clark Spellcaster jest próbą "skrzyżowania" Stratocastera z basem. Lutniczo klasyka gatunku: korpus z olchy, klonowy gryf oraz palisandrowa podstrunnica. Wykończenie typu Sunburst. Bez niespodzianek, prawda? No prawie... zamiast menzury 25.5 mamy tu 30.5, a trzy przetworniki typu single coil zaprojektowane zostały z myślą o basie i posiadają opcję używania wszystkich jednocześnie, niespotykaną w Stratach. 

 

[img:3]

 

Dalej sytuacja też prezentuje się znajomo, 5-cio pozycyjny przełącznik oraz... mostek tremolo (!). Wszystko prezentuje się wyjątkowo stylowo i gustownie, pytanie tylko dla kogo jest adresowana ta baso-gitara? Na to musicie odpowiedzieć sobie już sami :)

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne Basowe

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz