RGBlink ASK - Szybki sposób na bezprzewodowe przesyłanie obrazu

RGBlink ASK - Szybki sposób na bezprzewodowe przesyłanie obrazu

2 marca 2021, 10:00
Producent: RGBLink

RGBlink ASK to system bezprzewodowego przesyłania obrazu z komputerów / urządzeń mobilnych na urządzenia wyświetlające, opracowany z myślą o wydajności i wygodzie. Przenosi udostępnianie ekranu na nowy poziom dla laptopów, tabletów i urządzeń mobilnych.

Jak to działa? Wystarczy po prostu podłączyć kompaktowy nadajnik ASK do komputera z systemem Windows lub macOS, aby uzyskać szybkie (bez potrzeby instalacji sterowników) połączenie z wyświetlaczem ASK Receiver, zapewniając niską latencję, wysoką liczbę klatek na sekundę, a także pełnokolorowe wideo bez kompresji lub utraty obrazu. Inne urządzenia można połączyć za pośrednictwem MiraCast lub AirPlay.

 

[img:1]

 

RGBLink ASK umożliwia wyświetlanie nawet do czterech urządzeń na wyświetlaczu podłączonym do odbiornika ASK i zapewnia jeszcze lepszą współpracę dzięki wbudowanym funkcjom Whiteboard wykorzystywanym do współpacy z wyświetlaczami dotykowymi. Możliwe jest również podłączenie wielu odbiorników ASK, aby rozszerzyć współpracę na wiele dużych ekranów. Dzięki temu ASK ma znaleźć zastosowanie podczas spotkań, konferencji, edukacji i integracji z wydarzeniami transmitowanymi na żywo.

 

 

Akcesoria Multimedia

Gdzie kupić?

RGBLink

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz